Seksualus įvaizdis ir šilti drabužiai? Įmanoma!

Šaltojo sezono įvaizdžiai / Vida Press nuotr.
Šaltojo sezono įvaizdžiai / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-10-12 09:03
AA

Daugelis moterų prieš vasarą ima rūpintis kūno linijomis, norėdamos nepriekaištingai atrodyti su visais tais drabužėliais, prie kurių galima klijuoti stereotipinę etiketę – „seksualu“. Pečius apnuoginančios palaidinės ir suknelės, sijonai, dailios basutės... Vasara baigiasi greitai. Tačiau tai nereiškia, kad moteriškas, lengvai gundantis įvaizdis turi būti pamirštas.

Ruduo suteikia daug progų net kiekvieną dieną gatvėje ar darbe atrodyti šiek tiek sexy. Kai vilkime šiltus drabužius galime nesibaiminti, kad pasimatys neįdegęs kūnas ar pora priaugtų kilogramų.

Seksualiai apsirengusi moteris nebūtinai apsinuogina. Priešingai – minkšti megztukai, natūralus ar dirbtinis kailis, kuriuos malonu liesti ir prie kurių norisi prisiglausti, atrodo labai patraukliai. Jaukumo suteikia ir šilti atspalviai, išraiškingumo – šalti.

„Philosophy“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.

Žiemą segėti sijonus virš kelių gali ir kiek vyresnės moterys, kurios vasarą jų jau atsisako kaip netinkamų savo amžiui. Jei turite gražias kojas, apsimaukite storas pėdkelnes, dailius ilgaaulius ar patogius aulinukus, ir pirmyn!

Tiesa, madingiausi dabar – sijonai iki vidurio blauzdų. Jie nuostabiai dera su ilgais batais. Galite rinktis odinį, sluoksniuotą pusiau permatomą ar šiltesnių audinių.

Victoria Beckham / Vida Press nuotr.
„Philosophy“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.

Odinės kelnės taip pat tiks šaltajam sezonui. Prie jų galite derinti ir minkštus, pūkuotus megztukus, ir klasikinio stiliaus švarkus. Su odiniais drabužiais galima derinti pačius įvairiausius aksesuarus ir taip sukurti daug įvaizdžių – nuo baikeriško iki romantiško.

„Philosophy“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.

Ne veltui kone visos moterys turi daug batų. Jei reiktų sudaryti seksualiausių aprangos elementų sąrašą – dailūs aukštakulniai tikrai atsidurtų jame. O jei dar jie ir ilgaauliai? Vadinasi, turite kaip tik tai, kas madinga šį sezoną.

„Fendi“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.

Kai dienos trumpesnės ir tamsesnės, tinka ryškesnis makiažas. Padūmavusios akys, sodrių spalvų lūpų dažai – vasaros dieną per ryšku, tačiau rudens vakarą – pats tas.

„Elie Saab“ ruduo/žiema / Vida Press nuotr.

O bene patogiausias ir moteriškiausias šaltojo sezono derinys – prigludęs megztas golfas ir sijonas pieštukas arba džinsai. Paprastas, bet efektingas būdas pabrėžti kūno linijas. Ir kas išdrįs teigti, kad tokia apranga netinka biure?

Tradiciškai vadinamos nuobodžiomis spalvomis – juoda ar pilka – yra idealus pasirinkimas, jei norite atrodyti santūriau. Kuo plonesnis ir labiau prigludęs audinys, tuo labiau jūsų stilius kryps nuo klasikinio prie seksualaus įvaizdžio. Priklausomai nuo situacijos spręskite, kuris jums artimesnis ir tikamesnis.

„Balenciaga“ / Vida Press nuotr.

Šaltuoju sezonu eidamos į vakarėlį ar pasimatymą, galite rinktis moteriškas ir drąsias spalvas, kurios šiemet išgyvena pakilimą, – tai raudona ir rožinė. Jei jos jums atrodo per intensyvios, rinkitės raudoną aksesuarą, pavyzdžiui, batus, rankinę ar auskarus.

Chiara Ferragni, Giovanna Battaglia / Vida Press nuotr.

Kaip rudenį ar žiemą savo stiliui suteikti lengvo seksualumo, kviečiame pasisemti įkvėpimo iš mūsų galerijos.

Lengvai seksualus įvaizdis rudenį (68 nuotr.)
+62