SEL po 3 metų pertraukos grįžta į Klaipėdą: žada įgyvendinti tai, ko nespėjo parodyti Kaune

SEL koncertas Kauno Dariaus ir Girėno stadione / Indrės Pix / Prokadras.lt nuotr.
SEL koncertas Kauno Dariaus ir Girėno stadione / Indrės Pix / Prokadras.lt nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-18 11:25
AA

Įspūdingai ir ne su vienu rekordu uždariusi vasarą Kauno Dariaus ir Girėno stadione, grupė SEL skelbia apie dar vieną rengiamą šou Lietuvoje. Šįkart Egidijus Dragūnas po 3 metų pertraukos grįžta į Klaipėdą – gruodžio 2 dieną pasirodys „Švyturio arenoje“.

„Sulaukiu daugybės žinučių su klausimais, kada surengsime dar vieną šou Lietuvoje tiems, kurie negalėjo sudalyvauti pasirodyme Kaune. Tad tai bus mūsų duoklė tiems, kurie dėl kažkokių priežasčių negalėjo atvykti, tačiau yra pasiilgę mūsų koncertų“, – sako E.Dragūnas.

SEL koncertas Kauno Dariaus ir Girėno stadione / Indrės Pix / Prokadras.lt nuotr.

Selo teigimu, tai, jog koncertas vyks ne po atviru dangumi, jau iškart pasako, jog jis bus kiek kitoks nei Kauno stadione.

„Pastaruoju metu intensyviai dirbome ne tik organizuodami šou Kaune, bet ir įrašinėdami naują albumą, tad kai kurie pasirodymo sumanymai liko neįgyvendinti. Dabar tam bus puiki proga. Turime kelis mėnesius, tikiu, kad jų pakaks visoms idėjoms virsti realybe“, – sako SEL lyderis.

Klaipėdoje su juo pasirodys jau kojas apšilusi nauja komanda, kuri įrodė savo profesionalumą rengiant didžiausią lietuviškos grupės šou mūsų šalies istorijoje. Gerbėjų lauks populiarumo viršūnes užkariavę hitai ir nauji grupės kūriniai.

Klaipėdos „Švyturio arenoje“ grupės SEL koncertą galės stebėti ribotas skaičius gerbėjų. Daugiau informacijos apie koncerto detales bus pranešta jau visai netrukus.

Fotogalerija:

SEL gerbėjai renkasi į koncertą (62 nuotr.)
+56