Selena Gomez ir Zaynas Malikas – nauja pora? Pasimatyme Niujorke neslėpė jausmų

Selena Gomez ir Zaynas Malikas / „Scanpix“ ir „Sony Music“ nuotr.
Selena Gomez ir Zaynas Malikas / „Scanpix“ ir „Sony Music“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-26 15:37
AA

Pramogų pasaulyje sklinda kalbos apie naują porą: vis garsiau šnekama, kad popmuzikos žvaigždės Selena Gomez (30) ir Zaynas Malikas (30) užmezgė romaną. Šurmulys kilo po to, kai dainininkai buvo pastebėti romantiškai vakarieniaujantys Niujorke.

Žinia apie Selenos Gomez ir Zayno Maliko pasimatymą pirmiausiai pasklido platformoje „TikTok“, kai vartotoja Klarrissa Garcia pasidalijo susirašinėjimu su drauge, mačiusia juos kartu. Abi merginos dirba Niujorko restoranuose, kuriuos mėgsta ir neretai aplanko garsenybės – būtent taip į Klarissos bičiulės akiratį ir papuolė savo santykių neviešinančios žvaigždės.

Porą prie staliuko pasodinusi mergina pasakojo, kad S.Gomez ir Z.Malikas į restoraną, kurio pavadinimo neįvardija, atėjo kartu, laikėsi už rankų ir bučiavosi.

Vaizdo įrašas, kuriuo K.Garcia pasidalijo savo „TikTok'e“, sukėlė didžiulį šurmulį ir išplito kaip virusas. Vėliau atsirado ir daugiau liudininkų – leidiniui „Entertainment Tonight“ šaltinis patikino, kad ketvirtadienio vakarą Z.Malikas ir S.Gomez tikrai vakarieniavo kartu ir atrodė esantys daugiau nei bičiuliai.

„Selena ir Zaynas vakar vakare (ketvirtadienį – red. past.) apie 22.30 val. išėjo į pasimatymą Niujorko SoHo rajone, – sakė liudininkas. – Jie ėjo laikydamiesi už rankų ir bučiavosi. Dauguma restorano darbuotojų ir lankytojų jų nepastebėjo. Atrodė, kad jiems kartu – patogu, ir buvo aišku, jog tai pasimatymas“.

Tiesa, nė vienas iš atlikėjų ir jų atstovų į žurnalistų prašymus pakomentuoti neatsakė.

Dainininkų vakarienė įvyko praėjus kelioms savaitėms po to, kai gerbėjai pastebėjo, jog S.Gomez pasekė Z.Maliką socialiniame tinkle „Instagram“. Ji taip pat yra viena iš vos 18 žmonių, kuriuos seka Zaynas.

Gerbėjai taip pat išplatino ištrauką iš 2010 m. daryto reportažo, kurioje S.Gomez klausiama, kurį „One Direction“ narį ji labiausiai norėtų pabučiuoti.

„O ne“, – sakė dainininkė, o paskui greitai atsakė „Zayn“ ir nusijuokė.

Pastaruoju metu – ji buvo siejama su grupės „Chainsmokers“ nariu Drew Taggartu. Kalbos pasklido po to, kai sausio mėnesį jiedu buvo pastebėti kartu boulinge, tačiau dainininkė greitai užgniaužė gandus apie ir instagrame paskelbė įrašą (kurį, tiesa, jau ištrynė), kuriame patvirtino, kad yra vieniša.

Selena Gomez / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Anksčiau šį mėnesį Gomez juokėsi iš savo santykių statuso „TikTok'e“ paskelbusi vaizdo įrašą, kur lūpomis sinchronizuoja garso įrašą, kuriame sakoma: „Nekenčiu, kai merginos sako: „Dieve mano, mano simpatija net nežino, kad aš egzistuoju“. Merginos, mano simpatija net neegzistuoja!“.

Šalia vaizdo įrašo ji raštelėjo: „Vis dar jo ieškau“.

Prieš keletą mėnesių, duodama interviu žurnalui „The Rolling Stones“, S.Gomez kalbėjo apie vilkligę, bipolinį sutrikimą ir žlugusias asmeninio gyvenimo iliuzijas.

„Užaugau manydama, kad ištekėsiu būdama 25-erių. Mane sugniuždė tai, kad aš nė iš tolo nepriartėjau prie to, priešingai – nutolau nuo to“, – sakė ji ir prisipažino, kad greičiausiai negalės išnešioti savo vaikų dėl vaistų, kuriuos vartoja dėl bipolinio sutrikimo.

Tuo tarpu Z.Malikas viešai su niekuo nesirodė nuo 2021-ųjų spalio, kai nutraukė santykius su modeliu Gigi Hadid. Pora, kuri susitikinėjo nuo 2015 m., susilaukė dukros Khai (2).

Gigi Hadid ir Zaynas Malikas/ Vida press nuotr.