Selena Gomez tikisi, kad Justino Bieberio ir Hailey Baldwin vestuvės neįvyks: „Ji būtų sugniuždyta“

Selena Gomez ir Justinas Bieberis nebeslepia šiltų santykių / Vida Press nuotr.
Selena Gomez ir Justinas Bieberis nebeslepia šiltų santykių / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-08-18 12:31
AA

Amerikiečių dainininkė Selena Gomez ne kartą yra skelbusi, kad džiaugiasi dėl buvusio mylimojo, dainininko Justino Bieberio ir modelio Hailey Baldwin santykių. Tačiau, pasirodo, kad ji vis dar galvoja apie garsųjį dainininką ir jųdviejų santykiams jaučia nostalgiją.

J. Bieberis vos po mėnesio draugystės pasipiršo H. Baldwin, pora nevengia viešai demonstruoti jausmų vienas kitam ir tiek jie, tiek jų artimieji skelbia, kad juos sieja ypatingas ryšys. Pora neseniai atskleidė ir preliminarią vestuvių datą. Artimas jų draugas neseniai prasitarė, kad vestuvės numatomos jau kitais metais.
Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis / „Instagram“ nuotr.
Tačiau dėl jųdviejų žaibiškai įsiplieskusios meilės – laimingi ne visi. HollywoodLife.com praneša, kad Selena slapta tikisi, jog šios vestuvės niekada neįvyks. „Selena buvo laimingiausia tuomet, kai buvo kartu su Justinu. Ji visada tikėjo, kad jis ves ją, ne Hailey. Selena bijo, kad Hailey ir Justino santuoka ją sugniuždys“, – skelbė artimas S. Gomez bičiulis.
Minėto portalo šaltinis taip pat atskleidė, kad S. Gomez nesiruošia J. Bieberiui pasakyti apie savo jausmus ir tikisi, kad kuo ilgiau neįvyks jo ir Hailey vestuvės – tuo didesni šansai, kad Justinas visgi pasirinks ją.
Selena Gomez ir Justinas Bieberis nebeslepia šiltų santykių / Vida Press nuotr.

Tuo tarpu H, Baldwin visai neseniai yra prisipažinusi, kad nors jos ir Justino santykiai geri, kaip niekada – ji visuomet jaučiasi persekiojama Selenos ir Justino praeities. Ji bijo, kad S. Gomez imsis veiksmų ir bandys atnaujinti santykius su jos sužadėtiniu. „Hailey myli Justiną, tačiau ji supranta, kad S. Gomez – jo pirmoji meilė“, – pasakojo artimas H. Baldwin bičiulis.