Selena Gomez vykdo naujametinius pažadus ir grįžta į sportą: valandos treniruotė – 300 dolerių

Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.
Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-01-05 15:27
AA

Dainininkė Selena Gomez vis dar kovoja su savimi. Rudenį merginai buvo diagnozuotas emocinis išsekimas, tad jai teko apsišarvuoti kantrybe ir apsigyventi ligoninėje.

Šiuo metu Selenos būklė pagerėjusi, todėl dainininkė kupina jėgų grįžta į kasdienį ir jai įprastą gyvenimo būdą. Ji ir vėl pradėjo sportuoti kartu su asmeniniu treneriu, kurio pagalba ji jaučiasi vis geriau ir geriau.

Metų pabaigoje mergina atrado pilateso treniruotes, tiesa, kiek kitokias. Jos ypatingos tuo, kad treniruotės vyksta salėje, kuri būna stipriai įkaitinta. Karštis organizmą veikia teigiamai ir valo nereikalingus toksinus bei priverčia kūną dirbti stipriau. Treniruočių metu, skambant linksmai muzikai, atliekami įvairūs pratimai su svarmenimis ir savo kūno svoriu.

Pasak merginai artimo šaltinio, Selena labiausiai mėgsta įvairius pritūpimus bei aukšto intensyvumo treniruotes. Dainininkė lanko ne tik pilatesą, bet ir bėgioja.

Tiesa, pastarasis nėra toks pigus malonumas: vienos valandos privati bėgimo treniruotė kišenę patuština 300 JAV dolerių.

26-erių metų hito „Wolves“ atlikėja susiduria su rimtomis problemomis, kurios kyla dėl jai persodinto inksto. Selena šiuo metu išgyvena tikrai ne patį geriausią laikotarpį. Rašoma, kad antrą kartą jai apsilankius ligoninėje, jauna moteris patyrė panikos priepuolį.

„Ji suvokė, kad šiuo metu reikia kreiptis pagalbos. Dėl savo nestabilų emocijų Selena Gomez gydoma ligoninėje,“ – sakė artimas dainininkei šaltinis.

Selena Gomez / Vida Press nuotr.

Primename, kad panašiu metu, praėjusiais metais, S. Gomez pasauliui prisipažino, kad dėl sveikatos problemų jai buvo persodintas inkstas. Savo geros draugės donore tapo Francia Raisa.

Vilkligė, kuria serga Selena – tai lėtinė uždegiminė autoimuninė liga, pažeidžianti įvairias organų sistemas ir organus. Anot šaltinių, S.Gomez vilklige susirgo 2011 m.

Dėl ligos ji nuolat kenčia nuovargį, ją muša prakaitas, kūnas vis patinsta, kamuoja sąnarių skausmai.