Selenai Gomez – nervinis išsekimas ir problemos dėl persodinto inksto

Selena Gomez / Vida Press nuotr.
Selena Gomez / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-10-11 15:45
AA

Selena Gomez – palūžusi. Per dvi savaites jauna atlikėja du kartus išgabenta į ligoninę. Selenai diagnozuotas emocinis išsekimas.

26-erių metų hito „Wolves“ atlikėja susiduria su  rimtomis problemomis, kurios kyla dėl jai persodinto inksto. Selena šiuo metu išgyvena tikrai ne patį geriausią laikotarpį. Rašoma, kad antrą kartą jai apsilankius ligoninėje, jauna moteris patyrė panikos priepuolį.

„Ji suvokė, kad šiuo metu reikia kreiptis pagalbos. Dėl savo nestabilų emocijų Selena Gomez gydoma ligoninėje,“ – sakė artimas dainininkei šaltinis.

Žinia apie pablogėjusią S. Gomez sveikatą pasklido po to, kai ji nusprendė kuriam laikui atsisakyti socialinių tinklų.

Selena Gomez / Vida Press nuotr.

„Esu dėkinga už balsą, kurį socialiniai tinklai man suteikia, lygiai taip pat dėkoju už suteiktą galimybę atsitraukti. Noriu gyvenimą gyventi šiandien. Prisiminkite – neigiami komentarai gali sužeisti žmogaus jausmus“, – tuomet rašė Selena.

Primename, kad panašiu metu, praėjusiais metais, S. Gomez pasauliui prisipažino, kad dėl sveikatos problemų jai buvo persodintas inkstas. Savo geros draugės donore paaukojo Francia Raisa.

Vilkligė, kuria serga Selena – tai lėtinė uždegiminė autoimuninė liga, pažeidžianti įvairias organų sistemas ir organus. Anot šaltinių, S.Gomez vilklige susirgo 2011 m.

Dėl ligos ji nuolat kenčia nuovargį, ją muša prakaitas, kūnas vis patinsta, kamuoja sąnarių skausmai.