Selo interviu Edmundui Jakilaičiui: apie policiją, Andrių Mamontovą, labdarą, žmoną ir Ameriką

Edmundas Jakilaitis ir Egidijus Dragūnas / Laidos stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po skandalingos praėjusios savaitės dainininkas Egidijus Dragūnas (38) buvo pakviestas dalyvauti žurnalisto Edmundo Jakilaičio laidoje „Dėmesio centre“. Antradienio vakarą Selas atvyko į LRT studiją Vilniuje, kur tiesiogiai transliuojamoje laidoje davė interviu.

Žurnalistas E.Jakilaitis laidoje kalbina pašnekovus, kurie atsiduria visuomenės dėmesio centre. Dažniausi jo laidos svečiai – politikai, verslininkai, todėl sprendimas pasikviesti dainininką ne vienam buvo netikėtas, tačiau paprieštarauti, kad E.Dragūnas praėjusią savaitę buvo bene labiausiai aptarinėjamas asmuo, būtų sunku.

Viena po kitos apie jį sekusios naujienos buvo plačiai aptarinėjamos tiek interneto portaluose, tiek socialiniuose tinkluose.

Egidijus Dragūnas laidoje „Dėmesio centre“ (9 nuotr.)
+3

Planai – kurti Amerikoje

Laida „Dėmesio centre“ prasidėjo E.Jakilaičio klausimu apie daug dėmesio sulaukusį Selo pareiškimą, kad šis stabdo muzikinę veiklą Lietuvoje.

„Bet kokiu atveju tai yra teisybė, nes daug žmonių tuo tiesiog netiki. Galvoja, kad aš juokauju. Čia kaip gyvenime: kai turi gerą svečią namuose, jam nereikia prabūti tiek, kad jam jau pasakytų – tu gal jau išeik, geriau sulaukti tokio momento, kai dar sako – geriau pabūk. Manau, kad ateina toks momentas, kai supranti, kad geriau nelaukti, o laiku išeiti. Išeinu iš muzikos tam, kad galėčiau ramiai kurti muziką. Išeinu tam, kad galėčiau susikaupti ir kurti muziką, jos iš manęs niekas niekada neatims, tai visada buvo mano viduje.  Net kai neturėjau jokios kitos profesijos ir už ką valgyti, vis tiek visada gyvenau tik tuo. Tai niekur nedings, tiesiog dabar noriu pailsėti nuo dėmesio“, – laidoje sakė E.Dragūnas.

„O tai kam sakyti, kad tai yra pabaiga? Tai juk ne pabaiga, o pertrauka“, – svarstė E.Jakilaitis.

„Bet kokiu atveju aš išvažiuoju padirbėti su muzika su prodiuseriais Niujorke, Los Andžele... Žmonės klausia, kam aš ten būsiu reikalingas? Man tokie žmonės atrodo nepasitikintys savimi. Amerika – tai šalis, kur gyvena visi: vengrai, čekai, lenkai, vokiečiai, ispanai – man įdomu ten pabūti“, – atsakė E.Dragūnas.

Egidijus Dragūnas / Laidos stop kadras

Laidos vedėjas atsiminė, kad prieš keletą metų E.Dragūnas tarsi ir bandė muzikuoti Rusijoje ir Lenkijoje, tačiau galiausiai vis tiek likdavo Lietuvoje.

„Man nėra tam poreikio. Daug Rusijoje yra grupių, kurios neuždirba tiek, kiek grupė SEL. Aš visada buvau čia ir dirbau šiai rinkai, man niekada nereikėjo nei anglų kalbos, nei kažko kito, nes tai nebuvo tikslinga. Dabar noriu išbandyti save ten – juk tai didelė patirtis“, – svarstė atlikėjas.

Paklaustas, ar šis sprendimas buvo apmąstytas, ar labiau spontaniškas, E.Dragūnas tikino, kad tai buvo nusprendęs jau senokai: „Sprendimas buvo priimtas prieš gerus metus. Jeigu nori nušauti miške mešką, tu turi nueiti į tą mišką, o sėdėti iškart ant keturių taburečių – labai nepatogu ir išeina, kad devyni amatai, o dešimtas – badas.“

Atlikėjas patikino, kad tai nebuvo reklaminis triukas norit sėkmingiau parduoti bilietus į jau suplanuotus koncertus.

Be to, atlikėjas apgailestavo, kad Vilniuje jis neturi kur koncertuoti. „Vilnius neturi tokios vietos, kur būtų galima normaliai groti. Kalnų parkas yra uždarytas, ten gali vykti tik etno renginiai – ar Vilniuj paukščiai kiti, ar žmonės, aš nežinau. O Vingio parke gali nebent užbaiginėti savo karjerą“, – teigė jis.

Pykčiai su Andriumi Mamontovu

Pastarąją savaitę plačiai nuskambėjo ir E.Dragūno pareiškimai apie tai, kad dainininkas Andrius Mamontovas neva jį šmeižia interneto portaluose rašinėdamas įžeidžiančius komentarus. Laidos vedėjo pasiteiravus apie šį konfliktą, E.Dragūnas teigė, kad jam pačiam buvo netikėta sužinoti, kad tarp komentatorių buvo ir A.Mamontovas.

„Nenorėčiau lieti pykčio. Šią istoriją norėčiau čia ir pabaigti, nes ne itin dažnai vaikštau  į televizijas ir pasakojuosi. Visų pirma, šis žmogus daug metų man buvo autoritetas, prieš 22 metus man padėjo išgarsėti, tačiau vėliau tas žmogus į mane nežiūrėjo rimtai. Įrašinėjant mano antrą albumą buvo pasakyta, kad viskas, šis projektas miręs. Sakau – aš galiu eiti? Man buvo pasakyta – taip. Bet tada aš grįžau su „Kontroliniu šūviu“... Visą gyvenimą norėjau užsiimti muzika ir įdėjau daug pastangų, jėgų ir darbo, kad šiandien muzika atrodytų kitaip, šalia manęs gimė daug muzikos prodiuserių, pats daug kam padėjau“, – sakė atlikėjas.

Egidijus Dragūnas / Laidos stop kadras

Dainininkas akcentavo, kad neturėjo tikslo sukompromituoti A.Mamontovo, mat nusprendęs pamokyti apie jį negražiai komentuojančius žmones, jis nežinojo, kas jie tokie.

„Duodamas 30 komentatorių į teismą nežinojau, kad vienas iš jų bus šis žmogus. Pats buvau labai nustebęs. Ši istorija pas mane stalčiuje gulėjo dvejus metus, neplanavau to viešinti. Būdamas išvykęs pasiskaičiau komentarus, kurie vėl mane įžeidė: jis kikeno iš to, kaip aš tvarkau savo fondo reikalus. Jį aš sukūriau grynai iš širdies, kad padėčiau žmonėms, po to, kai mano sūnus liko gyvas, kad jis nesėdi vežimėlyje, kad Dievas man davė šansą. Pats dalyvavau daugelyje jo paramos renginių, pats už dyką grojau jo renginiuose, linkėjau ko geriausio, tačiau kai pamačiau jo pagiežą... Tiesiog pasijaučiau įžeistas. Jis kaip mažas berniukas iš žirnių šaudantis į užpakalį. Nesijaučiu jam skolingas“, – teigė atlikėjas.

E.Dragūnas patikino, kad kol kas jokio ieškinio į teismą dėl šios situacijos nėra padavęs. „Tiesiog išsiaiškinau, kas tai per žmonės, man buvo įdomu tai sužinoti. Jokių ieškinių niekur nedaviau“, – sakė jis.

Skandalas su policija

E.Jakilaitis laidos svečiui priminė ir dar vieną, plačiai praėjusią savaitę nuskambėjusį skandalą – E.Dragūnas buvo sustabdytas policijos pareigūnų: jų sustabdytas dainininkas negailėjo jiems aštrių žodžių ir keiksmų.

„Nejaugi neįmanoma kultūringai pabendrauti? Kur yra problema?“ – atlikėjo klausė E.Jakilaitis.

Egidijus Dragūnas / Laidos stop kadras

„Šiais metais aš buvau sustabdytas gal triskart, bet tais kartais nešaukiau. Šįkart mane policininkas sustabdė neva todėl, kad buvau be diržo, bet aš visada būnu su diržu, mano visos mašinos pakankamai naujos ir jos visos cypia, todėl užsisegi diržą, nes kitaip išprotėsi nuo to cypimo. Policininkas viršijo savo įgaliojimus.  Tingiu apie tai bekalbėti, geriau susimokėsiu tuos 55 eurus ir važiuosiu toliau“, – teigė E.Dragūnas.

Jis taip pat pasipiktino policijos darbu: „Aš buvau sustabdytas, nors buvau užsisegęs diržą. Taip, gal tai yra negražu, tačiau jis išrašė man baudą, nors aš esu su diržu. Todėl ir buvo pykčio protrūkis.“

„Bet yra ir gerumo protrūkių“ – pastebėjo E.Jakilaitis, paminėjęs, kad E.Dragūnas Vilniaus universitetinei ligoninei yra paaukojęs 120 tūkstančių litų.

„Esu paaukojęs kur kas daugiau, čia tik oficialiai parodytas skaičius.  Mes jau artėjame prie 100 tūkstančių eurų sumos. Norime nupirkti Kaunui mobilų narkozės aparatą – nesinori pinigų kažkam netikslingai atiduoti: sumokėsime 21 procentą PVM, paskui kitus mokesčius, na, ir kiek liks... Tie, kas tai daro iš širdies, susiduria su ne itin palankiomis sąlygomis...“ – svarstė E.Dragūnas.

Paklaustas, kodėl užsiima labdaringa veikla, dainininkas atsiminė nelaimingą nutikimą, kuomet jo sūnus, būdamas vos dešimties mėnesių, iškrito per langą. „Kai mano vaikas iškrito iš trečio aukšto ir liko gyvas bei sveikas... Nuvykau ten (į ligoninę – red.past.) ir supratau, kad ten jautiesi saugus, norėjau draugiškai ir žmoniškai prisidėti prie klinikų paramos“, – sakė jis.

Džiaugtis sėkme padeda antra pusė

Laidos „Dėmesio centre“ pabaigoje E.Jakilaitis paklausė, kodėl E.Dragūnui sekasi? Šis klausimas dainininkui sukėlė šypseną.

 „Aš gal pats kartais to nesuvokiu, bet kad ir šiandien – pasakiau, kad truputėlį jaudinuosi, mano žmona (Eleonora Sebrova yra sakiusi, kad jos vestuvės su E.Dragūnu numatytos šią gegužę – red.past.) man sako: „Tu nesijaudink, tu gi jaunas, gražus, turtingas, protingas, viskas gerai.“ Žinot, kodėl sekasi? Nes aš myliu gyvenimą ir gyvenu tik vieną kartą“, – šyptelėjo dainininkas.

Po laidos E.Jakilaitis socialiniame tinkle trumpai reziumavo pokalbį su E.Dragūnu. „Pakalbėjom apie pabaigą, kurios nėra. Gana jaukus ir nuoširdus tas chuliganas“, – su šypsena parašė jis.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Selas parodė policijos raštus dėl Andriaus Mamontovo komentarų: „Į teismą keliaus 67 troliukų bylos“

„Audi R8“ vairavęs ir policininkus iškeikęs Egidijus Dragūnas atsidūrė komisariate: žiūrėkite video

Egidijus Dragūnas: „Grupė „Sel“ nutraukia muzikinę veiklą Lietuvoje“

Sarkastiškieji „Pistonai“ pristatė „Sel parodiją“: „Akordas, užbaigiantis Selo nesąmonių savaitę“

Egidijus Dragūnas / Laidos stop kadras

 

 

Skaitykite daugiau