Septynios Indrės Kavaliauskaitės laimingų namų taisyklės

Indrė Kavaliauskaitė su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Indrė Kavaliauskaitė su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Reklama
2023-01-19 14:48
AA

Kurdama „Vyšnių“ gyvenvietę Pilaitėje, NT plėtros bendrovių grupė „Omberg group“ siekia naujakuriams padovanoti širdžiai brangius, laimingus namus. Todėl paklausė I.Kavaliauskaitės, kas tokiuose namuose svarbiausia. Pristatome jums 7 Indrės laimingų namų taisykles.

1. „Visur gerai, bet namie – geriausia. Todėl, kad ir kaip būtų smagu keliauti, namus reikia kurti tokius, į kuriuos visada būtų labai gera sugrįžti. Juose turi būti šilta, šviesu ir jauku.“

„Vyšniose“ itin daug dėmesio skiriama šilumai ir šviesai: nuo A++ energinės klasės iki šildomų grindų, nuo vos 3–4 aukštų statybos iki terasų ir išskirtinai erdvių balkonų.

„Omberg group“ naujakuriams padovanos ir saulės elektrinę – kad elektra namuose net tris dešimtmečius būtų žalia ir beveik nemokama.

2. „Miego ritmas ir lėtas rytas su bundančia gamta. Gal todėl esu pasirinkusi gyventi nors ir netoli centro, bet gamtos apsupty. Vasaros, pavasario ir šilti rudens rytai terasoje su kavos puodeliu yra pats geriausias pasaulyje pusryčių restoranas.“

„Vyšnių“ naujakuriai gyvens vos už 200 metrų nuo Pilaitės prospekto, kuriuo miesto centrą pasieks per 10 minučių. Tačiau tai bus tikra gamtos oazė: gyvenvietę sups parkas ir tvenkiniai, o vidiniuose kiemuose žydės vyšnių sodas. Erdvūs balkonai ir terasos kvies leisti malonias akimirkas gamtos apsuptyje.

„Vyšnių“ gyvenvietė Pilaitėje / Atstovų nuotr.

3. „Visada stengiuosi, kad namai tarnautų man, o ne aš jiems. Todėl namai vis pildosi robotais pagalbininkais, kurie palengvina kasdienę rutiną tvarkantis ar gaminantis maistą. Net kavos aparatus namie turiu du: vieną – virtuvėje, kitą – netoli lovos, nes kava į lovą neturi būti prabanga, leidžiama sau tik sekmadieniais.“

Butų planas „Vyšniose“ kurtas galvojant apie žmogų ir kasdienius jo poreikius. Nors namai – tik 3 ar 4 aukštų, visose laiptinėse bus įrengti liftai, kad sunkių pirkinių netektų neštis patiems.

4. „Taupyti laiką ir nervus – grįžus iš darbo pastatyti automobilį prie namų neturi būti dar vienas dienos iššūkis. Gal todėl niekada nesikrausčiau gyventi į centrą: mėgstu parvažiuoti automobiliu ir nebesukti galvos, kur jį pastatyti. Neturiu požeminio garažo, tad sniegas man vis dar iššūkis, kai reikia greitai išsikuisti iš namų.“

„Vyšnių“ gyventojai galės rinktis: palikti automobilį antžeminėje ar požeminėje stovėjimo aikštelėje.

5. „Namai turi turėti ką nors savito: ką nors, kas būtų būdinga tik jiems ir paverstų juos ypatingais.“

Kaip išduoda pavadinimas, „Vyšnių“ kiemuose pavasarį kvapnius žiedus kraus, o vasarą saldžias uogas sirpins vyšnių sodas.

„Vyšnių“ gyvenvietė Pilaitėje / Atstovų nuotr.

6. „Draugystė su kaimynais. Kai augau, tai buvo tam tikra konstanta: visi kaimynai draugauja. Dabar žmonės svetimėja ir savo kaimynų dažnas nė nepažįsta. Manau, be reikalo: kokios gražios draugystės kieme vaikams su kaimynų vaikais, o mamoms puiki kompanija vaikų žaidimų aikštelėje prie namų. Geri kaimynai – lobis.“

„Vyšnios“ bus maža ir artima bendruomenė: nedideli namai, bendras parkas ir vyšnių sodas, žaidimų aikštelės mažiesiems ir laisvalaikio erdvės bendram laikui su kaimynais.

7. „Ir svarbiausia – niekada nepamiršti: namą ar butą galima nusipirkti, bet namais juos paverčia ten gyvenantys žmonės savo šiluma, meile ir draugyste.“

Susikurkite savo laimingus namus vyšnių sode.

„Vyšnių“ gyvenvietė Pilaitėje / Atstovų nuotr.