Serena Williams apie draugystę su Meghan Markle: „Kasdien susirašinėjame“

Serena Williams ir Meghan Markle / „Instagram“ nuotr.
Serena Williams ir Meghan Markle / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-09-24 13:51
AA

Serena Williams ir Meghan Markle jau daug metų yra artimos draugės. Serena dalyvavo ir mylimos bičiulės vestuvėse, įvykusiose šių metų gegužę, kai Meghan ištekėjo už princo Harry. Be to, Meghan palaikė Sereną garsiojo „Wimbledon“ turnyro metu.

Teniso žvaigždė patikino, kad Meghan tapus britų karališkosios šeimos dalimi, jų draugystė nė kiek nepakito.

„Kiekvienas rytas prasideda nuo žinutės Meghan“, – pasakojo Serena. Nors viena kitą pažįstame ilgai, tik visai neseniai ėmėme visiškai viena kita pasikliauti“.

Meghan Markle ir Serena Williams / „Instagram“ nuotr.

Garsi moteris prisiminė ir mylimos draugės vestuvių dieną.

„Jaučiausi, lyg žiūrėdama istoriją. Tai absoliučiai istorinis įvykis, kurio negalės pamiršti nė vienas žmogus“, – su džiaugsmu pasakojo Serena Williams.

„Žinoma, viskas vestuvių dieną buvo tobula. Tačiau man rūpėjo kas kita. Aš tik norėjau matyti savo draugę laimingą. Manau, kad tokią ją ir mačiau,“ – neslėpė Serena.

Meghan Markle ir princo Harry fotosesija / Alexi Lubomirski nuotr.

Kiek anksčiau, žurnalas „People“ pranešė, kad Serena Williams sukūrė drabužių liniją, skirtą Sasekso kunigaikštienei. Pirmasis pasirodė trumpas megztukas, pavadintas „Karališkąja kunigaikštiene“. Skelbiama ir jo kaina – rūbas kainuoja 90 dolerių. Megztuko aprašymas skelbia, kad jis „sukurtas ir pritaikytas karalienei“.

Duodama interviu „Today Show“ Serena Williams sakė, kad išsiuntė Meghan vieną iš šių megztinių, tad yra tikimybė, jog kunigaikštienė pasipuoš jai skirtu rūbu.

Meghan Markle ir Serena Williams pirmą kartą susitiko 2010-aisiais metais vykusiose „Super Bowl“ varžybose. Nuo tada jos tapo neatskiriamos. Naujasis Meghan statusas merginų draugystės nepakeitė.

„Mūsų draugystė vis dar tokia pati. Mes visuomet palaikėme viena kitą,“ – liepos mėnesį pasakojo Serena. „Mūsų draugystė tik stiprėja, o Meghan visuomet atvykdavo manęs palaikyti į „Wimbledon“ turnyrą. Dabar ji remia mane būdama kitokioje rolėje“.