Serena Williams – apie jos ir sesers istoriją pasakojančią juostą „Williams metodas“: „Verkiau visą filmą“

Serena Williams ir kadrai iš filmo „Williams metodas“
Serena Williams ir kadrai iš filmo „Williams metodas“
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-02-21 14:30
AA

„Atrodo, verkiau visą filmą“, – po 6 „Oskarams“ nominuotos juostos „Williams metodas“ peržiūros sakė lauko teniso žvaigždė Serena Williams. Juosta „Williams metodas“, kuri pasakoja apie jos bei sesers Venus tėvo Richardo Williamso nutiestą kelią į šios sporto šakos Olimpą, mūsų šalies kino teatruose debiutuos jau šį penktadienį, vasario 25 dieną.

S.Williams biografinė drama labiausiai sugraudino dėl ekrane matomos 2003-iaisiais Anapilin iškeliavusios 31-erių įseserės Yetunde’os Price. Ji buvo ne tik vyriausia iš vaikų šeimoje, bet ir dirbo kaip seserų Williams asistentė. Moteris, kuris tuo metu buvo trijų vaikų mama, nužudyta tų metų rugsėjo 14 dieną.

„Kai tik būdavo scena su ja, ašaros bėgdavo upeliais. Atrodo, vis dar skauda. Mus augino kaip aistringiausias šeimos narių palaikytojas, tokios mes ir buvome“, – pasakojo S.Williams.

Serena Williams – pirmoje vietoje/„Scanpix“nuotr.

Geriausio filmo kategorijoje „Oskaruose“ nominuotas filmas „Williams metodas“ – tikra, dar negirdėta istorija apie seserų Williams tėvą Richardą (jį vaidina į Geriausio aktoriaus statulėlę prestižiškiausiuose apdovanojimuose pretenduojantis Willas Smithas), užauginusį teniso pasaulį sudrebinusias čempiones Sereną bei Venus Williams.

Iš skurdaus rajono kilusio vyro nepalaužiamas ryžtas ir tikėjimas padovanojo pasauliui dvi visiems laikams lauko teniso pasaulį pakeitusias čempiones: Venus ir Sereną Williams. Itin aiškiai įsivaizduodamas savo dukrų ateitį ir naudodamas netradicinius treniruočių metodus, jis dar prieš dukroms gimstant surašė beveik 80-ies puslapių planą, kuriame buvo numatyta viskas – nuo dukrų auklėjimo ir treniruočių planų iki smulkiausių priemonių ir sąlygų, kurios padėtų pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Willas Smithas filme „Williams metodas“ / Stop kadras

Atsisakydamas sustoti prieš bet kokias kliūtis, ignoruodamas aplinkinių pašaipas ir nuolat įrodydamas, kad jo kritikai buvo neteisūs, Richardas Williamsas žingsnis po žingsnio atvedė savo dukras į sporto Olimpą.

„Mano tėtis toks ir yra, koks pavaizduotas ekrane – aš visada sakau, kad jis gyveno pralenkdamas laiką. Jam pavyko tai, ko iki to meto nesugebėjo niekas – įtraukti juodaodes į baltųjų sportą. Tėtis nuolat kartojo, kad mes būsime geriausios, kad pasieksime tai, ko niekas nepasiekė“, – sakė S. Williams.

Biografinė drama „Williams metodas“ kino teatruose pasirodys jau šį penktadienį, vasario 25 dieną.

Filmo anonsas: