Serena Williams su dukra – ant garsaus žurnalo viršelio

Serena Williams / „Scanpix“ nuotr.
Serena Williams / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-11 08:00
AA

Pirmoji pasaulio raketė Serena Williams (35) savo gerbėjams pateikė žavų siurprizą.

Ji su keturių mėnesių dukra Alexis Olympia pasirodė ant vasario mėnesio žurnalo „Vogue“ viršelio. Laiminga tenisininkė net pasidalijo fotosesijos kadru savo „Instagram“ paskyroje.

Žurnalo "Vogue" viršelis

„Kai paėmiau į rankas šį „Vogue" numerį, aš apsiverkiau. Visi šio žurnalo viršeliai ypatingi, tačiau faktas, kad mano gražuolė dukrytė tapo pačia jauniausia žvaigžde, mane itin sujaudino. Šios dienos nepamiršiu niekada!“ – sakė Serena Williams.

Interviu sportininkė papasakojo apie nelengvą periodą po gimdymo. Iškart po jo Serenai nustatė plaučių emboliją. Tačiau gydytojams pavyko pažaboti susirgimą. Tad pirmosios savaitės su kūdikiu teniso žvaigždei buvo nelengvos – ji prisipažino, kad jautėsi bejėgė bandydama įsigyventi į motinos vaidmenį.

Mergaitė pasaulį išvydo Floridoje, „Mary's“ klinikoje.

Tenisininkės kūdikio tėvas – vienas iš socialinio tinklo „Reddit“ įkūrėjų Alexis Ohanianas sportininkę sutiko Romoje, viename restorane, ten pora ir susižadėjo 2016 gruodžio mėnesį.

Poros sužadėtuvės daug kam tapo tikra staigmena – Serena Williams ir Alexis Ohanianas savo santykių neafišavo ir buvo nemažai tokių, kurie net nežinojo, kad jiedu yra pora.

Serena Williams ir Alexis Ohanian / Vida Press nuotr.

2017 m. lapkritį pora susituokė. Vestuvėse dalyvavo apie 200 svečių, nuotaka vilkėjo mados namų „Alexander McQueen" suknelę.

Serena Williams ir Alexis Ohanian / Vida Press nuotr.