Serena Williams sukūrė „Karališkosios Kunigaikštienės“ megztinį ir išsiuntė jį Meghan Markle

Meghan Markle ir Serena Williams / „Instagram“ nuotr.
Meghan Markle ir Serena Williams / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-08-25 14:21
AA

Serena Williams ir Meghan Markle jau daug metų yra artimos draugės. Serena dalyvavo ir mylimos bičiulės vestuvėse, įvykusiose šių metų gegužę, kai Meghan ištekėjo už princo Harry. Be to, Meghan palaikė Sereną garsiojo „Wimbledon“ turnyro metu. O dabar, kai Meghan priklauso karališkajai šeimai, Serena sukūrė nuostabią dovaną savo mylimai draugei.

Žurnalas „People“ praneša, kad Serena Williams sukūrė drabužių liniją, skirtą Sasekso kunigaikštienei. Pirmasis pasirodė trumpas megztukas, pavadintas „Karališkąja kunigaikštiene“. Skelbiama ir jo kaina – šiuo metu rūbas kainuoja 90 dolerių. Megztuko aprašymas skelbia, kad jis „sukurtas ir pritaikytas karalienei“. 

Serena su juo pasirodė „Instagram“ paskyroje, kurioje megztinį demonstavo kartu su puikiai žinoma dainininke Nicki Minaj, kurios naujasis albumas, koks sutapimas, pavadintas „Queen“ (liet. karalienė). 

Duodama interviu „Today Show“ Serena Williams sakė, kad išsiuntė Meghan vieną iš šių megztinių, tad yra tikimybė, jog kunigaikštienė pasipuoš jai skirtu rūbu.

Serena Williams su vyru Alexis Ohanian / „Scanpix“ nuotr.

Meghan Markle ir Serena Williams pirmą kartą susitiko 2010-aisiais metais vykusiose „Super Bowl“ varžybose. Nuo tada jos tapo neatskiriamos. Naujasis Meghan statusas merginų draugystės nepakeitė.

„Mūsų draugystė vis dar tokia pati. Mes visuomet palaikėme viena kitą,“ – liepos mėnesį pasakojo Serena. „Mūsų draugystė tik stiprėja, o Meghan visuomet atvykdavo manęs palaikyti į „Wimbledon“ turnyrą. Dabar ji remia mane būdama kitokioje rolėje“.