Sergantiems vaikams padėti skirtame Rimanto Kaukėno krepšinio turnyre – ir šalies garsenybės

Diana Dargienė su dukra Une, Veronika Montvydienė su dukra Adele, Donatas Montvydas, Tatjana Lavrinovič / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Diana Dargienė su dukra Une, Veronika Montvydienė su dukra Adele, Donatas Montvydas, Tatjana Lavrinovič / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Gabrielė Tekutytė
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-02 15:15
AA

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga krepšininko Rimanto Kaukėno (RK) paramos grupė, kartu su kitais partneriais, prie „Siemens arenos“ šeštadienį sukvietė krepšinio aistruolius ne tik varžytis gatvės krepšinio „3×3“ turnyre dėl BC „Lietuvos ryto“ taurei laimėti, bet ir prisidėti prie kilnaus šio renginio tikslo – padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Respublikiniame turnyre žaidė net 80 komandų, ekipas sudarė 3-4 žaidėjai, o varžybos truko po 7 minutes iki 15 taškų. Amžiaus cenzas buvo labai įvairus: 2010 + m., 2008-2009m., 2006-2007m., 2004-2005m., 2002-2003, 1999m. ir merginų grupė. Visi turnyro dalyviai gavo specialiai šiam turnyrui paruoštus RK fondo marškinėlius.

„Tokį renginį mes organizuojame pirmą kartą, todėl nežinomybės išties nemažai, tačiau labai smagu matyti gausiai susirinkusius krepšinio aistruolius, kurie prisideda prie tokio kilnaus tikslo – surinktos lėšos atiteks vėžiu sergantiems mažiesiems. Džiaugiamės, kad vaikai žaidžia ne tik dėl savo pergalės, bet ir dėl sunkiai sergančių vaikų pergalių kovoje su sunkia liga", – nuoširdžiai teigia labdaros ir paramos fondo įsteigėjas Rimantas Kaukėnas.

Turnyro akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

R. Kaukėno įkurtas fondas nuo 2012 m. veikia visoje Lietuvoje ir suteikia viltį onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Šis fondas stengiasi padėti visokeriopai: vaistais, medicinine įranga, reabilitacijomis ir kitomis gydymo alternatyvomis.

Turnyro akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Didžiausia labdaringo renginio staigmena – aikštelėje pasirodžiusi R. Kaukėno surinkta komanda, kurioje ne tik pats Rimantas Kaukėnas rodė meistriškus krepšinio įgūdžius, bet kartu prie jo prisijungė ir ne viena žinoma sporto ir pramogų žvaigždė: daininkas Donatas Montvydas, Utenos „Juventus“ krepšininkas Arvydas Šikšnius, krepšininkas Justas Sinica, Donatas Sabaliauskas ir Gintautas Vileita.

„Labai šaunu, kad Rimantas daro tokius gražius dalykus, jis atkreipia dėmesį į labai svarbias problemas, tai labai sveikintina ir aš labai džiaugiuosi, kad mane pakvietė dalyvauti tokiame kilniame projekte“, – džiaugiasi Utenos „Juventus“ krepšininkas Arvydas Šikšnius.

Į labdaros renginį užsuko ir žymus krepšininkas Donatas Motiejūnas, kuris dalino autografus, mielai fotografavosi su savo gerbėjais ir įteikė prizus turnyro nugalėtojams. „Linkiu sekti Rimanto Kaukėno pavyzdžiu ir tapti tokiais gerais žmonėmis kaip jis“, – kalbėjo krepšininkas Donatas Motiejūnas.

Turnyro metu vyko karavano konkursas, kuriame nugalėtojui atiteko BC Lietuvos ryto krepšininko Ben Madgen marškinėliai. Juos įteikė lenktyninkas Benediktas Vanagas.

Turnyro akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Vienas iš pagrindinių šio renginio organizatorių, „Sostinės krepšinio mokyklos“ direktorius Justas Jankauskas džiaugiasi, kad tai yra dviguba šventė: „Labai džiaugiamės, kad turime galimybę dirbti kartu su Rimanto Kaukėno fondu. Šis renginys ypatingas ir mūsų krepšinio mokyklai, tai 11-tasis sezono uždarymas. Vaikai kartu su savo tėveliais ne tik uždaro SKM sezoną, bet kartu ir padeda sunkiai sergantiems vaikams“.

Draugiškame turnyre susirinkusius krepšinio mylėtojus džiugino R. Kaukėno fondo savanorė ir TV projektų dalyvė Unė Dagytė, dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė ir atlikėjas Tadas Juodsnukis. Taip pat pasirodė RED FOXES LT ir BC Lietuvos ryto šokėjų komandos.

Turnyro akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Vaikams buvo surengta daug pramogų – jie galėjo dalyvauti LYMPO karavano žaidime, mėgautis ledais ir šokinėti ant pripučiamų batutų.

Šis labdaros renginys taip pat kvietė dalyvauti RK labdaros aukcione, kuriame laukė daugybė staigmenų, įvairių marškinėlių ir kitokių atributų.

Savo sūnaus palaikyti atėjęs ir turnyre sudalyvavęs krepšininkas Justas Sinica dalinosi mintimis: „Labai džiaugiuosi renginiais, kurie skirti vaikams, tokio tipo turnyrai lauke galėtų vykti kiekvieną savaitę. O šis renginys su kilniu tikslu, mes su žmona kiekvienai metais stengiamės prisidėti prie šio paramos fondo“.

Organizaciniai partneriai – SKM, SKL, Lietuvos rytas, Siemens arena, Lietuvos krepšinio federacija, All Parcels, RTA.

Rimanto Kaukėno paramos grupės krepšinio turnyras „Lietuvos ryto“ taurei laimėti (61 nuotr.)
+55