Sergejus Maslobojevas – apie gyvenimo smūgius ir skyrybas: „Iš Tailando grįžau į tuščius namus“

Sergejus Maslobojevas, Airinė Maslobojeva / LNK ir Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Sergejus Maslobojevas, Airinė Maslobojeva / LNK ir Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-10-02 11:30
AA

„Mes jau kurį laiką gyvenom kaip draugai, tada kilo pokalbis apie skyrybas. Gruodžio mėnesį išvažiavau į Tailandą ruoštis varžyboms, sausio mėnesį jau grįžau į tuščius namus“, – skyrybų su žmona Airine laikotarpį prisiminė garsiausias Lietuvos kikboksininkas, „Glory“ organizacijos mišrių kovos menų čempionas Sergejus Maslobojevas.

„Vasario mėnesį dėl nekompetentingo daktaro iš manęs buvo atimtas titulas ir pusė honoraro. Kovo mėnesį kelionės metu pradėjau nevaldyti rankos. Balandžio mėnesi atėjo oficialus sprendimas apie skyrybas, gegužės mėnesį – mano gimtadienis, 36-eri metai, visą laiką mano gimtadienius rengdavo žmona, o aš pagalvojau, eina viskas... ir išvažiavau į vienkiemį“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo jis.

Sergejus Maslobojevas / LNK nuotr.

Ko gero tai pirmas kartas, kai kovotojas atvirai prabyla apie prieš pusmetį subyrėjusią santuoką su žmona, trijų vaikų mama Airine, o taip pat fizinius bei emocinius išgyvenimus siekiant pergalių, smarkiai veikiančius ir asmeninius santykius.

Paklaustas, kaip šiandien gyvena, Sergejus pasakojo turintis posakį, ne kartą padėjusį jam išlipti iš emocinių duobių.

Sergejus Maslobojevas / LNK nuotr.

„Rekomenduoju jį išsitatuiruoti smegenyse: kiekviena diena virš žemės yra gera diena. Tiesiog tiek. O visa kita priklauso tik nuo mūsų, nes, kol mes esame čia, virš žemės, tol viskas dar nuo mūsų priklauso. Kai mes būsime po žeme, tada jau mes nieko pakeisti negalėsim“, – teigė S.Maslobojevas.

Sergejaus namų kieme iš tolo matoma vėliava su jo pravarde Kuvalda plevėsuoja ne šiaip sau. Pasak kovotojo, tai ženklas, simbolizuojantis intensyvų pasiruošimą būsimoms kovoms, ir, kaip tikisi, pergalėms. Kovotojas gyvena pagal griežtą tvarkaraštį, suskirstytą minučių tikslumu, per dieną treniruojasi 3-4 kartus, dvi treniruotės itin intensyvios ir trunka net pusantros valandos, maitinasi pagal specialų valgiaraštį ir sau neleidžia jokių įprastų malonumų. Sergejus pasakojo, kad tuomet, kai jis alindavo kūną intensyviai ruošdamasis kovoms, šeima išgyvendavo ne mažesnę įtampą.

Prieš metus vykusiame grandioziniame turnyre Nyderlanduose Sergejus Maslobojevas stojo į ko gero svarbiausią kovą karjeroje. Su marokiečiu Tariku Khbabezu lietuvis „Glory“ organizacijoje pussunkio svorio kategorijoje kovojo dėl pasaulio čempiono titulo ir laimėjo.

Sergejus Maslobojevas / LNK nuotr.

Žiūrėdamas į kamerą po žinios apie pergalę Sergejus kreipėsi būtent į jį tuomet labiausiai palaikiusią žmoną, dėkojo komandos nariams ir neslėpė emocijų.

„Po svarbiausios gyvenime pergalės taip atsitiko, kad atėjo laikas žmonai realizuoti save, o aš vis dar negalėjau paleisti to, ką pasiekiau, ir ką darau“, – pasakojo Sergejus.

Sergejus Maslobojevas / LNK nuotr.

Pokalbis su dabar jau buvusia žmona Airine apie atšalusius tarpusavio santykius, pasak Sergejaus, įvyko praėjusių metų pabaigoje.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.