Serialo „Dosono įlanka“ žvaigždės J. Van Der Beeko žmona patyrė persileidimą: „Mes praradome kūdikį“

Jamesas Van Der Beekas su žmona Kimberly ir penkiomis judviejų atžalomis / Socialinių tinklų nuotr.
Jamesas Van Der Beekas su žmona Kimberly ir penkiomis judviejų atžalomis / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-11-19 15:52
AA

Serialo „Dosono įlanka“ žvaigždė Jamesas Van Der Beekas (42) su žmona Kimberly dar spalio pirmosiomis dienomis gyveno džiugiomis akimirkomis. Jiedu laukėsi jau 6-osios atžalos. Tačiau idilė ilgai netruko – Kimberly neseniai patyrė persileidimą.

Tai vyras pranešė tiesioginėje „Šok su žvaigžde“ laidoje, kurioje šiuo metu dalyvauja.

„Mes su žmona Kimberly neseniai išgyvenome didžiausią besilaukiančių tėvų košmarą. Mes praradome kūdikį. Mažoji siela, kurią tikėjomės sutikti savo šeimoje, išnyko anapus. Niekada negali žinoti, kodėl nutinka tokie dalykai. Būtent tai pasakiau mūsų vaikams. Visa tai tik suartina mus visus“, – kalbėjo Jamesas Van Der Beekas. 

Ir tęsė: „Tai sulaužo tave. Atveria tavo širdį. Padaro tave didesniu žmogumi. Tikrai nemaniau, kad šį vakarą pasirodysiu scenoje ir šoksiu. Bet Kimberly, gulėdama ligoninės lovoje, pasakė, kad privalau šokti. Myliu tave, Kimberly.“ 

To vakaro šokį jis skyrė žmonai, kuri jėgas bandė atgauti namuose, apsupta vaikų. 

„Kimberly, ačiū, kad pastūmėjai mane į šokių aikštelę. Ačiū už viską, ką darai. Ir nė neįsivaizduoju, kaip tai darai. Penki vaikai! Tu esi nuostabi“, – mylimai žmonai dėkojo vyras.

Apie tai, kad su žmona laukiasi šeštojo vaiko, aktorius pranešė socialiniame tinkle.

„Esu nepaprastai laimingas galėdamas pranešti, kad dar vienas mažasis džiaugsmo “gniutulas„ pasirinko mūsų šeimą. Pirmą ultragarsą mes darėmės filmuojant „Dancing with the stars“ komandai“, – tąkart teigė Jamesas.

Socialiniame tinkle Jamesas atvirai prakalbo ir apie tris persileidimus, kuriuos jis su žmona neseniai išgyveno. „Žmonės retai apie tai kalba, laiko paslaptyje. Tačiau tai nėra gėdinga. Nėra gėdinga ir duoti sau laiko dėl to pagedėti. Norėtume išjudinti šią stigmą“, – rašė žinomas vyras.

Jamesas su verslo konsultante Kimberly susipažino 2009-aisiais, netrukus po skyrybų su pirmąja žmona aktore Heather McComb. Apie tai, kad su Kimberly ruošiasi tapti tėvais, Jamesas pranešė praėjus savaitei po to, kai teismas jį oficialiai išskyrė su pirmąja žmona. Pora susituokė Izraelyje 2010-ųjų rugpjūtį, vieną mėnesį prieš gimstant jųdviejų pirmagimei.

Pora augina penkis vaikus: pernai birželį gimusią dukrą Gwendolyn. Pora taip pat augina trejų Emilią, penkerių Annabel Leah, septynerių Joshua ir aštuonerių su puse Olivią.