Serialo „Giminės“ režisierius ir aktoriai atsisveikino su Arvydu Ilginiu

Serialo „Giminės“ režisierius ir aktoriai atsisveikina su Arvydu Ilginiu / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Serialo „Giminės“ režisierius ir aktoriai atsisveikina su Arvydu Ilginiu / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-08 17:45
AA

Nuo ketvirtadienio popietės į Vilniuje esančius laidojimo namus „Nutrūkusi styga“ rinkosi artimi čia pašarvoto Arvydo Ilginio draugai, bičiuliai, giminės. Atsisveikinti su trečiadienį mirusiu televizijos režisieriumi, buvusiu LRT generaliniu direktoriumi atvyko ir jo kolegos.

Pagerbti A.Ilginio atminimo į laidojimo namus su gėlėmis atvyko serialo „Giminės“ kūrybinė komanda – režisierius Saulius Vosylius, būrys drauge dirbusių aktorių. Tarp jų – Vaiva Mainelytė, Elvyra Piškinaitė, Vytautas Rumšas, Robertas Aleksaitis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Legendinio serialo „Giminės“ režisierius ir aktoriai apie Arvydą Ilginį: jis buvo žmogus-orkestras

A.Ilginis savo karjeroje pastatė daugiau kaip 15 televizijos ir dokumentinių filmų, spektaklių, televizijos serialų, sukūrė televizijos meno ir kultūros laidų, vaidmenų televizijos filmuose.

Atsisveikinimas su Arvydu Ilginiu / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tačiau jį daugelis prisimena ir kaip vieną iš trijų pagrindinių jau legendinio serialo „Giminės“ kūrėjų. Kaip sakė aktorė Ilona Balsytė – „vienas iš trijų serialo banginių“, drauge su režisieriumi S.Vosyliumi ir scenarijaus autoriumi Broniumi Bušma jie buvo neišskiriama trijulė.

„Arvydas buvo nuostabus žmogus, puikus režisierius, prodiuseris. Ir LRT generaliniu direktoriumi net buvo, tad galiu drąsiai sakyti, kad jis – žmogus-orkestras“, – dalindamasis prisiminimais apie A.Ilginį Žmonės.lt pasakojo S.Vosylius. Jis jį pažinojo nuo pirmo kurso, tuomet ir žsimezgė judviejų draugystė.

Vėlionį gerai žinojo ir aktorė, jie gyveno tame pačiame kieme. „Arvydas buvo labai geras žmogus – išmintingas, protingas. Visuomet prisiminsiu jį kaip labai šviesų ir šiltą žmogų“, – Žmonės.lt kalbėjo ji.

Serialo „Giminės“ režisierius ir aktoriai atsisveikina su Arvydu Ilginiu (16 nuotr.)
+10