Serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždės nusifilmavo romantiniame filme

Aušra Štukytė, Edita Užaitė ir Inga Norkutė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Aušra Štukytė, Edita Užaitė ir Inga Norkutė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: „Žmonės“
2013-09-25 13:21
AA

Kultinio televizijos serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorių Ingos Norkutės (41), Editos Užaitės (32) ir Aušros Štukytės (34) vaidinamos herojės Meda, Kristina ir Vilma netrukus susitiks ir kino ekrane. Populiariojo serialo motyvais pastatytas ilgametražis filmas tris žavias damas po ilgo nesimatymo suvedė krūvon, kad drauge išgertų kavos ir prisimintų smagius nuotykius iš filmavimo aikštelės.

„Vienas linksmiausių – kai mes atseit girtos sukritome į baseiną. Su visais drabužiais, spiegdamos, prunkšdamos...“ – juokiasi Edita. „Kam buvo linksma, o kas vos nepaskendo, – antrina Inga, – aš juk išvis nemoku plaukti. „Čia negilu, – aiškino man. – Tu įkvėpk ir nerk, o vandenyje iškvėpsi.“ Jėzau, o neramu, vaikštau aplink ratais ir vis žiūriu į tą vandenį... Su Edita dar mauktelėjom šampano iš grafino... Režisieriui Sigitui Račkiui užėjo bizas: „Tu dabar rėk iš džiaugsmo – ir šok!“ O kaip rėkiant įkvėpti oro – nepasakė! Rėkiau ir šokau, o tada jau išgėriau visą kibirą chlorkės...“ – linksmą epizodą iš filmavimo prisimena Inga.

„O kaip visa išsipuošusi ėjai pas traktoristą ir nešei jam ramunę?..“ – leipdama juokais Ingai primena Aušra.

Aktorės tiki, kad naujas filmas sulauks sėkmės – gal net taps lietuviškuoju „Seksu ir miestu“. „Nesakome, kad mes čia dabar susprogdinsime bombą, į „Oskarus“ nepretenduojame. Bet mes su mergaitėmis gerai praleidome laiką, filmas bus gražus ir linksmas“, – viliasi Inga.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“