Serialo „Wednesday“ aktorė Jenna Ortega: sužibo nauja ryški žvaigždė

Serialo „Wednesday“ aktorė Jenna Ortega / Getty ir Vida Press nuotraukos
Serialo „Wednesday“ aktorė Jenna Ortega / Getty ir Vida Press nuotraukos
Šaltinis: Žmonės
2023-01-08 11:15
AA

Kritikai bamba, esą naujasis Holivudo pasakininko Timo Burtono projektas – klasikinės „Adamsų šeimynėlės“ įkvėptas serialas „Trečiadienė“ („Wednesday“) – neprilygsta originalui. Pretenzijų niekas neturi tik pagrindinę heroję suvaidinusiai Jennai Ortegai (20).

Retas atvejis, kai kritikų ir žiūrovų nuomonės sutampa – jaunutė kalifornietė tapo tikra serialo puošmena (herojės šokio scena, kurios choreografiją sugalvojo pati Ortega, jau išplito po internetą ir lyginama su kultiniu Umos Thurman ir Johno Travoltos tvistu „Bulvariniame skaitale“).

Profesinio išsilavinimo neturinti, bet patirties nestokojanti aktorė savaip atskleidė šešiolikmetę veikėją: originaliojoje „Adamsų šeimynėlės“ istorijoje (ir 1991-ųjų filme, ir jo pagrindu tapusiame septintojo dešimtmečio seriale) Trečiadienė – dar visai vaikas ir Ortega išvengė lyginimo su minėtame filme heroję įkūnijusia Christina Ricci. Beje, ši taip pat vaidina naujajame seriale ir Jenna nedvejodama rodosi prieš kamerą su vyresniąja kolege, puikiai vertinančia įpėdinę.

„Jenna Ortega – nuostabi: drąsi, šauni ir labai tinka šiai veikėjai. Trečiadienę ji pavertė šiuolaikine „blogiuke“. Labai mėgau šį vaidmenį ir juo didžiuojuosi, bet dabar Trečiadienė priklauso jai“, – premjeros proga sakė Ricci.