Serialo žvaigždė Dovilė Kundrotaitė – atvirai apie asmeninį gyvenimą: „Šiuos metus paskyriau meilei“

 Dovilė Kundrotaitė / LNK nuotr.
Dovilė Kundrotaitė / LNK nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-02-07 12:02
AA

Retai apie savo asmeninį gyvenimą atviraujanti viena pagrindinių LNK serialo „Rimti reikalai“ aktorių Dovilė Kundrotaitė neslepia, kad šie metai visiškai kitokie ir šiuo metu ji išgyvena tam tikrus vertybinius pokyčius.

„Labai įdomu, nes pagal vieną teoriją, žmogus persitvarko kas septynerius metus. Šiemet man kaip tik sueina 28-eri, tai ketvirtasis septynetas, galbūt tik sutapimas, nežinau... bet pataikė tiksliai, kaip jaučiuosi viduje“, – išgyvenimais dalinosi Dovilė.

Aktorė pripažįsta, kad mokyklos laikais buvo labai kategoriška, tačiau su kiekvienais metais tas kategoriškumas vis mažėja ir, kaip teigia Dovilė, šiandien ji bando suprasti ko nori pati, o ne ko iš jos tikimasi.

„Šiuos metus aš sąmoningai paskyriau meilei. Suvokimui, kokios aš jos noriu, kokios nenoriu, kokia meilė mane augina, o kokia meilė mane skriaudžia. Su laiku pradedi atsijoti, kiek tas įsivaizdavimas „kaip turi būti“ iš tikrųjų kyla iš tavo vidinių nuostatų, o kiek iš nuogirdų, ką kalba filmai, knygos, draugai ar šeima. Šiais metais bandau suprasti, ko noriu aš“, – atvirai pasakojo LNK serialo „Rimti reikalai“ aktorė.

Dovilė Kundrotaitė

Nors šiuo metu aktorė atsidavusi mokslams ir stipriai pasinėrusi į kalbų mokymąsi, vis dėlto pagrindine savo veikla ji laiko aktorystę.

„Kalbos – mano aistra ir hobis. O aktorystė – amatas, kuriame save geriausiai realizuoju. Vaidmuo seriale man suteikė drąsos ir patirties vaidinant kituose projektuose prieš kameras, kadangi akademijoje, deja, neturėjome kameros vaidybos pagrindų“, – teigė D.Kundrotaitė.

Sėkmingai ketvirtajame serialo „Rimti reikalai“ vaidinanti aktorė teigia, kad šie metai kitokie ne tik jai, bet ir jos personažui, kuris naujame sezone kyla tarsi feniksas iš pelenų ir mafijos vairą perima į savo rankas.

„Man labai patinka Iglės virsmas, ypač dėl jos charakterio savybių, kad nusprendus kažko imtis, ji neria šimtu procentų, net nebūtinai turėdama tam kompetencijos. Iš to būna du keliai: arba visiška sėkmė, arba totalus pralaimėjimas. Abiem atvejais emocijos stiprios ir jas įdomu išgyventi kartu su personažu. O kadangi Iglė yra labai toli nuo manęs, tai intriguoja šitą emocijų kelionę su ja keliauti drauge“, – atskleidė aktorė.  

Kupinas veiksmo ir netikėčiausių kriminalinių įvykių serialas „Rimti reikalai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais, 21 val., per LNK.

Fotogalerija:

Aktorė Dovilė Kundrotaitė seriale „Rimti reikalai“ (14 nuotr.)
+8