Serialų žvaigždė Evita Malaškevičiūtė: „Mane užaugino Saulius Balandis“

Evita Malaškevičiūtė / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prieš devynerius metus televizijos ekranuose pasirodžiusi didžiaakė šviesiaplaukė mergaitė Evita Malaškevičiūtė pavergė lietuviškų serialų gerbėjus. Mergaitė sužibėjo TV3 serialuose „Amžini jausmai“, „Be namų“ ir kituose televizijos projektuose. Dabar Evita – jauna, graži moteris, o jos aktorystės kelias sėkmingai tęsiasi toliau. Evitai patikėtas vaidmuo naujame seriale „Tobula kopija“, kurį jau greitai išvys TV3 žiūrovai.

„Matyt, dar išliko mano veide tie vaikiški bruožai...“ – sako juokdamasi mergina, vis dar nustembanti, kai žmonės gatvėje ją atpažįsta kaip populiarių serialų heroję.

Šiuo metu kartu su būriu populiariausių aktorių mergina dirba naujo TV3 serialo „Tobula kopija“ filmavimo aikštelėje. „Aš esu įsimylėjusi šį darbą, – sako jaunosios kartos aktorė. – Kiekvieną kartą po filmavimo grįžtu namo kupina įspūdžių.“ Evita džiaugiasi, kad iš profesionalių aktorių išmoksta labai daug – tiek vaidybos, tiek gyvenimo patirties.

Evita Malaškevičiūtė / TV3 nuotr.

Naujas, dramatiškas, įtraukiantis ir nenuspėjamas serialas „Tobula kopija“ papasakos istoriją apie dvi seseris – Brigitą ir Džanetą. Herojės – kone visą amžinybę nebendravusios sesės dvynės. Jos gyvena visiškai skirtingus gyvenimus. Brigita – buvusi narkomanė striptizo šokėja, kuriai kasdienybės nepavydėtų niekas. Džaneta – elegantiška aukštuomenės dama, iš pažiūros gyvenanti idealų gyvenimą. Kai Brigita papuola į didžiulę bėdą, neturėdama kur prisiglausti atvyksta pas savo dvynę seserį, su kuria buvo siaubingai susipykus ir nebendravo metų metus. Priešingai, nei iki šiol balansavusi ties socialinio gyvenimo paraštėmis Brigita, Džaneta mėgaujasi daugelio svajones primenančia kasdienybe. Paaiškėja, jog Džanetos gyvenimas gal net baugesnis nei visko mačiusios Brigitos.

Naujame seriale Evita atlieka maištingos, ydų turinčios paauglės Joanos vaidmenį. Ji – turtingo tėvo dukra, gyvenanti prabangiame name kartu su jo žmona, kurios pati nekenčia. „Visi paauglystėje turi psichų ir paaštrėjusius jausmus, – sako Evita. – Būna, sunku atskirti, kas yra gražus, kas priešas, kas blogas ar geras.“ Seriale kartu su ja vaidina tokie žinomi aktoriai kaip Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Tomas Erbrėderis, Adrija Čepatė ir kiti.

Evita Malaškevičiūtė / TV3 nuotr.

„Tobulą kopiją“ režisuoja Saulius Balandis. Evita televizijos ekranuose kadaise yra įkūnijus jo dukrą. „Su Sauliumi dirbame nuo senų laikų. Aš filmavimo aikštelėje kartu su juo jaučiuosi labai sava ir rami. Galima sakyti, kad Saulius mane užaugino“, – sako šypsodamasi mergina.

Evita filmuotis pradėjo vos devynerių ir nuo tada sulaukia daug dėmesio, tačiau priprasti, sako, vis dar negali. „Tas dėmesys – kažkokia mistika. Nemanau, kad kada nors prie jo priprasiu“, – sako mergina ir pasakoja, kad būdama maža dėl didelio dėmesio mokykloje smarkiai išgyvendavo: „Manydavau, gal kas negerai su manimi, nesuprasdavau, kodėl kiti iš manęs šaiposi. Tuomet dar nežinojau apie elementarų dalyką – žmonių pavydą. Tačiau tas laikotarpis užgrūdino. Čia kaip ir su kritika – kol ji yra objektyvi, o ne paremta pavydu, ją natūraliai priimu.“

Mergina mėgaujasi darbu filmavimo aikštelėje, tačiau planuoja studijuoti visai priešingą specialybę – fiziką: „Svarsčiau labai daug variantų, aktorinis buvo tarp jų, ir tikrai neatmetu galimybės susieti studijas su vaidyba. Tačiau man labai patinka fizika, be to, tai – labai perspektyvi specialybė. Dar turiu šiek tiek laiko pagalvoti.“

Skaitykite daugiau