Seserys Kendall Jenner ir Khloe Kardashian atostogas leidžia kartu: Meksikoje ilsisi su mylimaisiais

Kendall Jenner ir Khloe Kardashian / „Instagram“ nuotr.
Kendall Jenner ir Khloe Kardashian / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-08-14 21:29
AA

Khloe Kardashian ir Kendall Jenner užfiksuotos Meksikoje, kur ilsisi kartu su savo vaikinais: Tristanu Thompsonu ir Benu Simmons.

Po neištikimybės skandalo atsigauti ir byrančius santykius lipdyti bandanti Khloe ir Tristano pora pastebėta meiliai besilaikanti už rankų bei flirtuojanti baseine. Atrodo, jog porai sekasi gerai ir jų santykiai po truputį grįžta į normalią būseną.

Naujai „iškepti“ tėvai atostogauja kartu su Kendall Jenner, kuri čia taip pat neleidžia laiko veltui. Ji ilsisi kartu su NBA žvaigžde, Benu Simmons. Abi poros kartu mėgaujasi vandens pramogomis ir saulės voniomis.

Panašu, kad poros pramogauja Punta Mitos kurorte esančioje privačioje „Casa Aramara“ viloje. Šioje viloje metai iš metų kasmet atostogauti vyksta visa Kardashian'ų šeima.

Meksikoje Kourtney Kardashian šventė savo 30-ąjį jubiliejų kartu su seserimis ir artimiausiomis draugėmis. Merginos ilsėjosi išties prabangioje viloje, kurioje – 12 miegamųjų, maistu rūpinosi patyręs šefas. Švente rūpinosi 30 darbuotojų. Žinoma, merginos galėjo mėgautis ir privačius balto smėlio paplūdimiu.

Khloe, tikriausiai, džiaugiasi naujuoju Kendall vaikinu, nes šie jau ne pirmą kartą užfiksuoti leidžiantys laiką poromis. Kartu šventė ir liepos 4-ąją. Pirmą kartą Kendall ir Benas kartu pastebėti šią gegužę. Pranešama, kad pora įsikūrusi vakarų Holivude. Be to, Benas kartu su Kendall dalyvavo ir neseniai vykusiame jauniausiosios Kylie gimimo dienos vakarėlyje.