Seserys Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova pirmą kartą uždainavo duetu: žiūrėkite video

Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-20 23:37
AA

Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova penktadienio vakarą nustebino ne vieną. Rodos, abi nuo mažens dainuojančios, kadaise grupėje „Yva“ drauge koncertavusios, iki šiol viešumoje seserys niekuomet nedainavo dviese.

Galiausiai šią spragą jos nusprendė užtaisyti – labdaros koncerte „Pasidalink“ jos duetu užtraukė Andriaus Mamontovo dainą „Kitoks pasaulis“.

„Scenoje stovėję kartu esame ne kartą, bet dainuoti dviese... Neteko. Mus bandė traukti per dantį, kad, štai, sugalvojom čia po susitaikymo kartu. Tegu kaip kas nori, taip tas kalba. Dainuoti su seserimi smagu. Beje, pastebėjome įdomų dalyką – nors kalbame labai skirtingais balsais, dainuojant balso tembras labai supanašėja“, – Žmonės.lt sakė Natalija.

Į „Forum Palace“ vykusį renginį Natalija atskubėjo iš Kauno. Tą patį vakarą drauge su „Pop Ladies“ merginomis koncertavo ir laikinoje sostinėje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Koncerte „Pasidalink“ – estrados princai Rytis Cicinas ir Radžis kvietė aukoti vargstantems

Natalijos ir Kristinos pasirodymas paramos koncerte buvo vienas paskutiniųjų. Seserys į sceną lipo vilkėdamos Liutauro Salasevičiaus sukneles.

Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak Natalijos, tokios akcijos įkvepia, o dalintis gerumu gera ir pačiai. Todėl atlikėja stengiasi kuo dažniau prisijungti prie įvairių labdaringų renginių, ypač tų, kurie skirti sergantiems vaikams paremti.

„Kaip galėdama padedu neįgaliems, silpnaregiams, daug kam. Tačiau tos veiklos neviešinu, o kam? Tiesiog smagu, kad gali kažką pradžiuginti, kažkaip parodyti dėmesį, o jo reikia visiems“, – sakė ji.

Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Apie labdaros koncertą

Labdaros ir paramos „Maisto bankas“ kasdien surenka ir nepasiturinčiųjų maitinimui išdalina dešimtis tonų atliekančio maisto, kurį perduoda prekybininkai, gamintojai ar ūkininkai. Praėjusiais metais tokiu būdu pamaitinta 272 tūkst. nepasiturinčių žmonių.

Šio kilnaus darbo „Maisto bankas“ nepajėgia atlikti be visuomenės paramos – todėl žiūrovai buvo kviečiami aukoti trumpuoju telefonu 1343, auka 2 eurai. Kiekvienas paaukotas euras – tai penkiolika porcijų valgio nepasiturintiesiems.

Labdaros koncerte „PasiDalink“ žinomi žmonės ragino aukoti (92 nuotr.)
+86