Seserys Puzaraitės – apie tvarką šeimoje: lemiamą žodį taria vyrai

Irūna ir Ineta Puzaraitės / Rimo Kaminsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žavios ir charizmatiškos seserys Irūna ir Ineta Puzaraitės nuo pat vaikystės visus džiugino dainomis ir koncertais kartu su grupe „Mokinukės“. Šiandien jos abi jau yra sukūrusios šeimas, augina vaikus bei atvirauja, kad daugelį vertybių pačios perėmė iš savo mamos. Visgi, TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ moterys atskleis, kad nėra griežtos mamos, todėl taisykles namuose nustato ir paskutinį žodį sprendimuose turi ne jos.

Laidos filmavimo metu Irūna ir Ineta Puzaraitės pripažino, kad atsiradus vaikams, jų pačių mityba taip pat pasikeitė. Nors moterys, o ypač Ineta, mėgsta pasilepinti egzotiškais gastronominiais šedevrais, visgi dėl vaikų tenka rinktis ir gaminti paprastesnius patiekalus.

„Gimus vaikams maisto racionas pasikeitė kardinaliai. Mūsų šeimoje mes mėgstame rytietišką virtuvę, valgome labai aštrų maistą. Tačiau gimus vaikams ant pietų stalo nugulė maltinukai, kotletukai ir visą kitą, kas yra tinkama vaikams“, – laidoje pasakojo Ineta.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė

Ragaudamos Mamos dienai skirtus laidos šefų ruoštus patiekalus, merginos prisiminė ir savo vaikystę. Irūna neslėpė, kad jųdviejų mama visuomet stengėsi rinktis ekologiškus produktus, gaminti sveiką ir pilnavertį maistą, tinkantį augančio vaiko organizmui.

„Maltinukai ir kotletukai man labai siejasi su mano pačios vaikyste, nes mama turi tokį firminį patiekalą teftelukai – maži kotletukai, kuriuos noriu išmokti pagaminti ir savo vaikams. O be jų, tai blynai su naminėmis uogomis ar uogienėmis ir sriubos. Kol lankydavome mokyklą, pamenu, kad namuose kasdien būdavo po puodą naujos, šviežios sriubos“, – pasakojo Irūna.

Ramutė Pangonienė su dukromis Ineta ir Irūna Puzaraitėmis 2011-aisiais / Gretos Skaraitienės nuotr.

Nors sesių Puzaraičių gyvenimas nuo mažų dienų buvo pašvęstas darbui ir koncertams, Irūna ir Ineta neslepė, jog namuose jos turėjo gan daug laisvės. Galbūt todėl dabar savo namų taisykles palieka vyrų atsakomybei.

„Mes, kaip mamos, esame panašios į savo mamą, tad mūsų šeimose daugiau griežtumo turi tėčiai. Mes gyvenome gan laisvai, ką norėjom – tą darėm, bet mano šeimoje mano vyras turi paskutinį žodį, taip pat ir pas Irūną. Griežta linija ir taisyklės namuose yra labiau suformuotos ne mūsų pačių, bet mūsų vyrų“, – atviravo Ineta.

Inetos Puzaraitės-Žvagulienė su šeima / Charizma photography nuotr.

„Kai persikraustėme į didelį namą užmiestyje, šalimais nebuvo lietuviškų ugdymo įstaigų ir tam, kad palengvinčiau savo bei aplink gyvenančių tėvų dalią, nusprendžiau imti ir padaryti didelį darbą savo gyvenime. Tai buvo vienas didžiausių mano darytų projektų, nes jeigu dabar reikėtų vėl viską pereiti nuo pradžių, nežinau, ar turėčiau tam jėgų“, – tvirtino Ineta.

Pati prieš keletą metų vaikų darželį atidariusi Ineta puikiai suprato, kokią įtaką vaiko gyvenimui daro pilnavertė ir laiminga jo vaikystė. Vis tik, Ineta pripažįsta, kad šis sprendimas, atidaryti vaikų darželį, buvo vienas didžiausių darbų jos gyvenime.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Rokas Čepononis / ALD foto nuotr.

Kokiais vaikystės prisiminimais pasidalins seserys Puzaraitės, kokias vertybes jos šiandien diegia savo vaikams bei kuris – Ilonos ar Dilano – patiekalas joms patiks labiau – sužinosime jau šį šeštadienį, nauju laiku 9 val. per TV3 televiziją.

Skaitykite daugiau