Sesės Ineta ir Irūna Puzaraitės ryžosi tobulinti išvaizdą: „Plastinė chirurgija – nebe tabu“

Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Šaltinis: Žmonės
2021-02-08 09:10
AA

Atlikėjos Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė nuo pat vaikystės kartu žengia gyvenimo keliu: vaikystėje pradėjo savo muzikinį kelią ir išgarsėjo grupėje „Mokinukės“, atšventė viena kitos vestuves, dalinosi patarimais auginant vaikus, nenuostabu, kad ir kūno formų korekcijai ryžosi kartu. Ir tai įvyks šį pirmadienį, rašoma pranešime spaudai.

„Dėl savo berniukiškos figūros niekada nekompleksavau, tačiau po nėštumų ir gimdymų atsirado noras susitvarkyti krūtinę“, – pranešime spaudai atvirauja Irūna, o jai pritaria sesė Ineta. Anot jos, 2 gimdymai padarė savo ir buvo tik laiko klausimas, kada ji kreipsis į plastikos chirurgą.  

Irūna ir Ineta Puzaraitės / Rimo Kaminsko nuotr.

Prieš metus laiko abi moterys, atvykusios į „Gijos klinikose“ vykusią konsultaciją tarėsi, kada būtų tinkamiausias metas pasikoreguoti krūtinės formas, rašoma pranešime spaudai.

„Kalbėjomės apie operacijos eigą, pooperacinį laikotarpį. Kadangi tuo metu dar krūtimi maitinau savo mažąją, planus teko nukelti gerokai į priekį, nes, visų pirma, norėjau ramiai palaukti, kol natūraliai baigsis šis mano kaip mamos etapas. Labai svarbu gyvenime teisingai susidėlioti prioritetus pagal tai, kas svarbiausia, prieš ką nors nusprendžiant – gerai apmąstyti, kad paskui nereikėtų gailėtis.

Tai va, aš ir nusprendžiau, – visų pirma, – motinystė, o grožis gali ir palaukti. Kadangi mūsų su sese gyvenime daug sutapimų, net vaikelių vienu metu kartu laukėmės, tiesa – aš laukiausi pirmagimio, o Ineta jau – antrojo, norėjome ir šį gyvenimo etapą kartu patirti, viena kitą palaikyti, todėl teko ir jos operacijos datą nukelti“, – šypsosi Irūna.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė

Kadangi abi pašnekovės neatmeta galimybės ateityje susilaukti dar vaikelių, aktualiausias abiems iškilęs klausimas buvo panašus – ar galima bus ateityje žindyti vaikelį. 

Įvertinti visus ir prieš buvo pakankamai laiko. „Niekada neturėjom itin išraiškingų, moteriškų kūno formų, o kai gali palyginti, kaip atrodo krūtinė žindymo metu ir kaip subliūkšta po to... iki nėštumo 100 proc. netenkinęs vaizdas veidrodyje dabar yra dar nepatrauklesnis“, – tvirtina pašnekovės.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė

„O aš noriu atrodyti gražiai, noriu jaustis moteriška!“– pasiryžusi Ineta, o Irūna priduria: „Daug mamyčių turi įvairių bėdų, bet nedrįsta apie tai kalbėti. Kviečiu visas mamytes, ir ne tik mamytes, visas moteris, nieko nelaukti ir pildyti savo svajones jau dabar. Man asmeniškai – gražesnės kūno formos reiškia didesnį pasitikėjimą savimi. Jeigu galima pasikoreguoti tai, ko gamta nedavė, tai kodėl gi ne?“

Besilaukiančios seserys dainininkės Irūna ir Ineta Puzaraitės (5 nuotr.)
Gretos Skaraitienės nuotr.
+2