Shakira sugrįžo po motinystės atostogų: įvertinkite naują ispanišką dainą „Chantaje“

Shakira / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Shakira / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-28 20:33
AA

Lotynų Amerikos superžvaigžė Shakira (39 m.) po pertraukos grįžta su nauja muzika – pristatė kartu su jaunuoju Kolumbijos dainininku Maluma (22 m.) įrašytą dainą „Chantaje“.

Naujoji Shakiros daina – užuomina į tai, ko galima tikėtis iš būsimojo atlikėjos albumo, kuris pasirodyti turėtų artimiausiu metu. Šis Shakiros albumas bus jau vienuoliktas.

Tai jau antras kartas, kai Shakira suvienijo jėgas su Kolumbijos muzikos žvaigžde Maluma. Anksčiau duetas už bendrą dainą „La Bicicleta“ buvo nominuotas Lotynų „Grammy“ apdovanojimui.​

Shakira pastaruosius keletą metų daugiausia dėmesio skyrė motinystei – augino pametinukus sūnus Milaną (3 m.) ir Sashą (1,5 m.), kurių susilaukė su Ispanijos futbolininku Gerard'u Pique. Tačiau tuo pačiu metu dainininkė pamažu kūrė ir naują muziką, kurią atėjo metas pristatyti išsiilgusiems gerbėjams.

Kol kas Shakira ir Maluma paviešino tik ispanišką dainos „Chantaje“ versiją, tačiau netrukus turėtų pasirodyti ir angliška dainos versija. Kviečiame paklausyti ir įvertinti: