Ši nuotrauka išgąsdino Kim Kardashian gerbėjus. Ar pastebite, kas ne taip?

Kim Kardashian ir Kanye Westas su vaikais / Instagram nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas su vaikais / Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-17 14:53
AA

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (36) Velykų proga pasidalijo su gerbėjais šeimos portretu. Vis dėlto ši nuotrauka daugeliui gerbėjų pasirodė keista, net sukėlė nerimą.

Ši nuotrauka įžiebė kalbas apie Kim ir reperio Kanye Westo (39) skyrybas.

Poros gerbėjams pro akis nepraslydo šeimos poza. Kim nuotraukai pozavo kaire ranka laikydama pusantrų metukų sūnų Saintą, o dešinę ji buvo uždėjusi ant trejų metukų dukters North West peties. Tuo tarpu Kanye atrodė taip, lyg stovėtų atskirai. Reperis neparodė jokio susidomėjimo savo šeima – nė vieno nepalietė, nė nepažvelgė į juos.

Internautai tuoj padarė išvadą, kad nuotrauka buvo padaryta per prievartą. Kitokio paaiškinimo poros stovėjimui per atstumą jie nerado.

Tai jau ne pirmas kartas, kai spekuliuojama žinia apie Kim ir Kanye skyrybas. Gandai sklinda dar nuo JAV prezidento rinkimų – Kim viešai palaikė Hillary Clinton, o Kanye – Donaldą Trumpą. Amerikoje nėra įprasta, kai šeimos nariai palaiko skirtingas politines partijas.

Apskritai, pastarasis pusmetis garsiai moteriai buvo itin sunkus. Rudenį Kim buvo apiplėšta Paryžiuje – ginkluoti plėšikai įsiveržė į jos viešbučio kambarį, surišo ją ir užrakino vonioje. Per šį užpuolimą buvo pavogta brangenybių už milijonus eurų.

Ginkluotas užpuolimas itin sukrėtė Kim. Lyg to būtų maža, Kanye palūžo koncerto metu. Psichologinį išsekimą patyręs reperis ant scenos ėmė kliedėti, o po to buvo skubiai išvežtas ligoninėn. Joje Kanye praleido maždaug mėnesį.

Dar viena šeimos problema – Kim niekaip nepavyksta pastoti. Apie trečią vaiką svajojantys sutuoktiniai guodėsi, kad jų pastangos susilaukti kūdikio yra bevaisės.