Šią savaitę kino teatruose debiutuosiančioje komedijoje „Pliusas“ dainininkas Martynas Kavaliauskas atliko netikėtą vaidmenį

Martynas Kavaliauskas / Stop kadro nuotr.
Martynas Kavaliauskas / Stop kadro nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-09-04 11:31
AA

Pozityviausios lietuviškos kino komedijos „Pliusas“, didžiuosius ekranus pasieksiančios jau šią savaitę, filmavimo komandos nariai iki šiol netveria juokais, prisiminę, kaip prie dainininko Martyno Kavaliausko, vilkinčio kunigo sutaną, nusidriekė garbingo amžiaus moterėlių, norinčių atlikti išpažintį, eilė.

Įvykio liudininkai patikina, jog labiausiai džiaugsmo ašaros jų skruostais bėgo tuomet, kai paaiškėjo, jog abi pusės iš tiesų nesupranta, kas vyksta – Martynas galvojo turįs suvaidinti sceną filmui, o tikinčiosios neabejojo esą jų kaime tarnauti pradės naujas bažnyčios tarnas.

„Kai sulaukiau pasiūlymo filmuotis, mane sudomino ne tik patys užkulisiai ir nauja patirtis, bet ir vaidmuo – kunigas „Pliuse“ yra ryškus bei savotiškas personažas“, – sakė žinomas atlikėjas.

Jis pasidžiaugė sukant juostą galėjęs improvizuoti, o ne tik perteikti atmintinai išmoktą tekstą.

„Esu vadinęs serialuose, spektakliuose, bet dainininko kelias man kol kas svarbesnis“, – sakė M. Kavaliauskas.

Martynas Kavaliauskas / Stop kadro nuotr.

Anot jo, senelio turtus besidalinantys broliai, pasididinti krūtinę trokštanti turtingo ūkininko dukra, minias į maldos namus sutraukiantis žavingas kunigas, netikėtas atokaus miestelio gyventojų radinys pakelėje bei dėl jo užvirusi kova su miesto mafiozais – visa tai tik dalis komedijos „Pliusas“ siužeto detalių.

O kur dar paslaptingas kruvinas susišaudymas, šokiravęs ne vieną jo dalyvį? „Pliuso“ herojai nuolat pateks į komiškas ir neįtikėtinas situacijas, kurių būtent tokios atomazgos, pateikiamos filmo kūrėjų komandos, vargiai besitikės net akiliausi žiūrovai. Mįslės, humoras, žmogiškosios peripetijos, meilės duetai ir netikėti pasirinkimai – „Pliusas“ yra bene pozityviausia lietuviško kino komedija.

Martynas Kavaliauskas / Stop kadro nuotr.

Filmo režisierius – Mark Goldman, o vaidina jame publikai gerai žinomi žmonės – Mindaugas Papinigis, Martynas Kavaliauskas, Ironvytas, Ineta Stasiulytė, Hana Šumilaitė, Raimondas Šilanskas, Birutė Prekevičiūtė, Artūras Orlauskas, Donatas Šimukauskas, Gabrielė Malinauskaitė, Daiva Lebeliūnaitė, Aurimas Meliešius, Ridas Žirgulis ir kiti.

„Pliusas“ Lietuvos kino teatruose debiutuoja rugsėjo 6 dieną.