Šią savaitę „Lofte“: užburianti Alina Orlova, skambantis maisto turgus ir kiti atlikėjai

Alina Orlova
Alina Orlova
Šaltinis: Žmonės
2020-08-17 14:31
AA

Menų fabrikas „Loftas“ visiems, šią vasarišką savaitę liekantiems mieste, siūlo vakarus praleisti kartu. Rugpjūčio 17-22 dienomis „Lofto“ terasoje skambės užburiantis Alinos Orlovos balsas, vyks muzikos inkubatoriaus „Novus“ finalas, ant scenos lips visada gera energija spinduliuojantis MEANDI, o gatvės maisto turgaus „Open Kitchen“ metu gyvai pasirodys dvi jaunos ir talentingos grupės.

Pirmadienio scena ir atmosfera „Lofte“ nusidažys geltonai – būtent ši spalva yra MEANDI vizitinė kortelė. MEANDI – 24 metų spalvingasis reperis, dainininkas ir prodiuseris iš Vilniaus, kuriantis hip-hop bei R&B muziką. Jo kūryboje atsispindinti geltona spalva jam asocijuojasi su gera energija ir pozityvumu.

2018-aisiais buvo pristatytas atlikėjo debiutinis albumas „YELLOW“. Šių metų pradžioje MEANDI išleido dainą "DRIP", su kuria dalyvavo Lietuvos Eurovizijos atrankoje ir pateko į finalą, ten jis buvo vadinamas metų atradimu.

„Novus'20“ / Martyno Vitėno nuotr.

Antradienio vakarą „Lofto“ terasoje laukia rimta kova – čia dėl muzikos inkubatoriaus „Novus“ nugalėtojų titulo susirungs penkios jaunos ir itin talentingos grupės.  

Teisę groti finale iškovojo saksofono, boso ir būgnų garsus jungiantys „Fused Trio“, jaunatviška post-roko ketveriukė iš Šakių „Mėlyna“, elektronikos atlikėjas Palmės Žiedas, su chalatais džiazo ir funk vakarėlį kuriantys „Chalat Jazz“ bei neo-soul stilių atstovaujanti grupė „Dargana“, susišlavusi publikos simpatijas.

Trečiadienio vakaras „Lofte“ nusimato ramus ir labai labai jaukus. Scenoje pasirodys su niekuo nesumaišomo ir truputį užburiančio balso savininkė Alina Orlova.

„Novus'20“ / Martyno Vitėno nuotr.

Lietus, mamutai, aguonos tarp traukinio bėgių ir nemokamos bandelės mėnulyje – tik dalis beribio fantazijų pasaulio, po kurį Alina kvies keliauti Naujamiesčio kiemuose leidžiantis besibaigiančios vasaros saulei.

Ketvirtadienio dieną „Lofte“ duris atvers „Open Kitchen“ – draugų, skanaus maisto ir gyvos muzikos erdvė. O naktis, kaip jau įprasta, bus skirta visiems, neabejingiemss regio ritmams. Čia regio, jungle, D&B ir dub skambesius jungs ir rytą šokių aikštelėje pasitikti kvies maestro Doctah Jahngle bei būrys kolegų.

Penktadienio vakarą „Lofte“ – uždaras vakaras, tad „Open Kitchen“ kvies į kiemą šeštadienį, kur galėsite mėgautis pasaulio virtuvių skoniais. O visus tądien pasitiks ir du muzikiniai atradimai – 2019 metų „Novus“ antrosios vietos laimėtojai „John’s Shower Band“ bei šiemet finale kovojanti „Dargana“.