Nidoje – išskirtinių koncertų serija: muzika dalinsis Giedrė, FC Baseball ir Alina Orlova

FC Baseball, Alina Orlova, Giedrė
FC Baseball, Alina Orlova, Giedrė
Šaltinis: Žmonės
2021-06-24 13:57
AA

Nidoje neseniai duris atvėrusioje naujoje muzikos ir renginių erdvėje – „Line Up Nida“, šią savaitę skambės išskirtinių koncertų serija, kuri klausytojus kvies į alternatyviosios muzikos atlikėjų koncertus. Naglių gatvėje įsikūrusioje „Menų zonoje“ nuo ketvirtadienio savo pasirodymus surengs Giedrė, FC Baseball bei Alina Orlova.

„Jau kuris laikas, jautėme, kad Nida, yra ta vieta, kurioje poilsiautojai iš visos Lietuvos atkeliauja ne tik pailsėti unikalios gamtos apsuptyje, bet mielai atkeliautų ir į gyvos muzikos koncertus. Pagaliau, tam turime puikią erdvę, kuri pasipuošė menininkų darbais ir visą vasarą džiugins išskirtiniais koncertais!“, – naują erdvę Nidoje kviečia atrasti festivalių prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.

Jau šį ketvirtadienį „Line Up Nida“ scenoje pasirodys atlikėja Giedrė. Išskirtinis vokalas, 1990-2000 metų stilistika, reivo motinos titulai – visa tai yra apie Giedrę, kurią puikiai pažįstame dar iš „Pieno lazerių“ ar „Empti“ laikų. „Tiesa ar drąsa?“, – klausia atlikėja Giedrė naujausiame savo darbe, o kaip yra iš tikrųjų, kviečiame sužinoti jau birželio 24 dieną.

Penktadienį naujoje Nidos erdvėje savo kūryba dalinsis – FC Baseball. Anksčiau žinomas Junior a vardu, muzikos kūrėjas Tautvydas Gaudešius, pastarąjį laikotarpį skyrė naujam savo sceniniam alter ego ir dabar prisistato – FC Baseball vardu, kuris jau dabar yra tituluojamas, kaip vienas produktyviausių projektų Lietuvos muzikos scenoje.  Per ganėtinai trumpą laikotarpį jis savo gerbėjams padovanojo net du albumus, subūrė gyvo garso grupę ir pagaliau jį galime išgirsti ir Nidoje, jau birželio 25 dieną.

Šeštadienį, per Nidos kopas ir Kuršių marias nuvilnys atlikėjos Alinos Orlovos muzika. Per tryliką metų muzikos scenoje, Alinos Orlovos skambesys keitėsi – nuo pianino klavišais skambančio jaunatviško maksimalizmo iki gilių išgyvenimų kupinos dramos ar melancholiškos kabareto ironijos. Bet vienas dalykas niekada nesikeitė – Alinos atlikimo tikrumas ir nuoširdumas. Atrodo, visus tuos metus, kupinus koncertų ir pasirodymų įvairiose šalyse, išgyvenimų ir ieškojimų, atlikėja gėrė į save tam, kad publikai atiduotų visą save. Nesvarbu, kuria kalba – lietuvių, rusų ar anglų ji dainuotų, Alina transliuoja tikrus, visiems suprantamus, jausmus.  Tuo galsime įsitikinti jau birželio 26 dieną, „Line Up Nida“ erdvėje.

Koncertuose reikalingas galimybių pasas.