Šiandien K. Jenner sueina 21-eri: išvakarėse į puotą sveikinti skubėjo išsipustę giminaičiai

Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Kylie Jenner, Khloe Kardashian / Vida Press nuotr.
Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Kylie Jenner, Khloe Kardashian / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-08-10 10:44
AA

Penktadienį Amerikos milijardierei, socialinių tinklų žvaigždei Kylie Jenner sueina 21-eri metai. Garsioji Kim Kardashian sesuo savo gimtadienio puotą iškėlė ypatingos dienos išvakarėse. Pasveikinti moters skubėjo giminaitės ir žinomi draugai.

Kylie Jenner puotą surengė žymiausiame Los Andželo restorane „Craig's“.

Į socialinių tinklų divos vakarėlį atvyko visos jos žymiosios seserys.

Kim Kardashian pasipuošė seksualia rožine suknele, Khloe Kardashian šventei rinkosi dviejų dalių atvirą kostiumėlį, Kourtney dėvėjo alyvinę trumpą suknutę, o gimtadienio kaltininkė akį traukė atvira iškirpte ir nauja šukuosena.

Kylie Jenner / Vida press nuotr.

Savo šventei Kylie Jenner rinkosi net du įvaizdžius. Vienas jų – rožinė suknelė, kitas – tokios pačios spalvos, tik mažiau intensyvaus atspalvio perregimas drabužis, dekoruotas karoliukais.

Vakarėlis buvo kaip niekada linksmas. Po valandos Kylie Jenner ir jos žymių seserų „Instagram“ paskyros „lūžo“ nuo įvairiausių nuotraukų.

Vienoje moterys net drįso parodyti vidurinį pirštą. „Gimtadieniškas elgesys“, – prie savo fotografijos rašė K. Jenner.

Nors yra pati jauniausia šeimoje, Kylie Jenner turi gerą verslumo gyslelę.

Šiais metais Kylie atsidūrė ant žurnalo „Forbes“ viršelio.

Jenner, uždirbusi 900 milijonų JAV dolerių (apie 779 milijonus eurų) iš savo kosmetikos verslo, užima dvidešimt septintąją poziciją iš šešiasdešimties. Ir, kaip paaiškėjo, yra turtingiausia iš viso Jennerių ir Kardashianų klano. Net garsioji diva Kim Kardashian West (37) vertinama „tik“ 350 milijonų dolerių ir sąraše yra penkiasdešimt ketvirta!

Prieš gerą mėnesį jaunylė sesutė pelnė dar vieną ženklų įvertinimą – žurnalas „Time“ pripažino ją viena įtakingiausių interneto asmenybių (šiame sąraše taip pat yra ir Kim, pradėjusi karjerą socialiniuose tinkluose gerokai anksčiau).

Kim Kardashian / Vida press nuotr.

Ekspertai apskaičiavo, kad Kylie – viena geriausiai mokamų instagramo įžymybių (turi 110 milijonų sekėjų), jos tviterio žinutė verta maždaug milijono JAV dolerių, o kai ji tame pačiame tviteryje pareiškė nebesinaudosianti „Snapchat“ programėle, šios vertė beregint sumažėjo 1,3 milijardo dolerių!

Šiandien mergina vadinama jaunąja kosmetikos magnate. Prieš savo gimimo dieną Kylie taip pat nusprendė išleisti gimtadienio kosmetikos kolekciją. Riboto leidimo gaminiai jau prekyboje.

Kylie Jenner gimtadienio šventė (25 nuotr.)
+19