Siautulingas V.Siegel-Suodaitės 28-asis gimtadienis: disko stilius pakeitė neatpažįstamai

Viktorijos Siegel-Suodaitės 28-ojo gimtadienio vakarėlis / Socialinių tinklų nuotr.
Viktorijos Siegel-Suodaitės 28-ojo gimtadienio vakarėlis / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-21 10:51
AA

Šie gyvenimo metai verslininkei ir nuomonės formuotojai Viktorijai Siegel-Suodaitei – ypatingi, paženklinti sūnaus Lauryno laukimu ir gimimu. Nekeista, kad ir paminėti gimtadienį moteris nusprendė nepaprastai. Artimuosius ir draugus ji sukvietė į siautulingą 90-ųjų stiliaus vakarėlį, kuris, anot jos, buvo linksmiausias gyvenime.

Lapkričio 17 dieną 28-erių sulaukusi Viktorija Siegel-Suodaitė savaitgalį užkūrė tikrą gimtadienio fiestą. Kartu su svečiais verslininkė nusikėlė keletą dešimtmečių atgal – į 90-uosius.

Nuotaikingo vakarėlio akimirkomis V.Siegel-Suodaitė socialiniuose tinkluose dalijosi su savo sekėjais. Kadrais iš gimtadienio ji sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Fotogalerija:

Viktorijos Siegel-Suodaitės 28-ojo gimtadienio vakarėlis (12 nuotr.)
+6

To laikmečio stilių atspindėjo viskas – nuo šventės vietos, įvaizdžio iki žaidimų ir muzikos, o tai, anot Viktorijos, užtikringo ypatingą vakarėlio atmosferą. Geriausius 90-ųjų hitus šventės svečiams dovanojo muzikantų Pauliaus Jaskūno ir Jono Lengvino projektas „Midnight Gents“ ir atlikėja Gintarė Korsakaitė.

„Tai buvo, ko gero, linksmiausias gimtadienis mano gyvenime!!!! Ačiū visiems, kurie buvote kartu!!!“, – puikiomis emocijomis tryško Viktorija.

Savo gimtadienio proga V.Siegel-Suodaitė ypatingą padėką skyrė savo mamai, dovanojusiai jai gyvenimą.

„Mano mylimiausia mama, noriu Tau padėkoti už brangiausią ir tiesiog neįkainojamą dovaną – šį gyvenimą!

Ačiū, kad užauginai mane tokia užsispyrusia, einančia savo tikslų link nepaisant visko, nuoširdžia ir linksma, daug besišypsančia, mokančia mylėti ir vertinti! Tavo dėka tapau tuo kas esu šiandien! Užauginai mane labai stipria moterim su labai didele širdim!“, – mamai dėkojo moteris.

Vakaro šeimininkė į aprangos kodą pažiūrėjo labai atsakingai. Tikra 90-ųjų diva ją pavertė trumpas juodas sijonas, ryški palaidinė, kailiniai ir įspūdinga šukuosena – smulkios ir purios garbanos.

Tiesa, šis įvaizdis ją pakeitė kardinaliai: dukra Nicolė neatpažino mamos ir pavadino ją „teta“.

Žmonės.lt primena, kad rugsėjo 26-ąją Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru susilaukė sūnaus. Nėštumo džiaugsmais ir iššūkiais su savo sekėjais besidalijusi moteris žinią apie šeimos pagausėjimą pranešė socialiniame tinkle, o kiek vėliau atskleidė, kad sūnų šeima pavadino Laurynu.

Nors Viktorijos nėštumas buvo sklandus, laidoje „Nuo... Iki...“ ji pripažino kartą pajutusi skausmus ir apžiūros išgirdusi gydytojos nerimą sukėlusias žinias apie virkštelę, apsisukusią aplink kūdikio kaklą.

„Tada Laurynui paskambinau su ašaromis akyse“, – prisiminė Viktorija.

Gimdyme dalyvavęs Laurynas, pasak Viktorijos, tapo didžiausia atrama ir pagalba tuomet, kai ėmus kristi vaiko širdelės tonusams, buvo skatinamas gimdymas, o ji dėl streso tarsi negirdėjo gydytojų nurodymų ir nesugebėjo jų tinkamai vykdyti. Tačiau daugiausia nerimo ji patyrė vos sūnui gimus. Poros sūnus gimė pridusęs, todėl jo verksmą, primenantį dejones Viktorija ir Laurynas išgirdo dar negreitai.