Sidabrą iškovojusios bėgikės istorija sujaudino pasaulį: norėdama įgyvendinti svajonę turėjo dirbti keliuose darbuose

Lengvaatletė Brittany Brown / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šiuo metu visų akys krypsta į Katarą, kuriame vyksta pasaulio lengvosios atletikos čempionatas. Moterų 200 metrų bėgimas sukėlė tikrą audrą ir tai nutiko ne dėl aukso medalį šioje rungtyje iškovojusios britės Dinos Asher-Smith. Pasaulį sujaudino sidabro medalį iškovojusios amerikietės Brittany Brown istorija, kuri šį laiptelį pasiekė be jokios rėmėjų pagalbos.

Lengvaatletikos pasaulyje įprasta, kad už kiekvieno sportininko stovi solidūs rėmėjai, kurių dėka jie gauna honorarus. Tačiau būtent Brittany Brown tapo ta sportininke, kuri užsiimdama profesionaliu sportu turėjo papildomai dirbti, kad turėtų pajamų ir galėtų patekti į išsvajotą pasaulio čempionatą.

Mergina norėdama dalyvauti šiame pasaulio čempionate visą vasarą ne tik daug treniravosi, bet ir dirbo įvairiausius darbus. Jai teko būti padavėja, slauge bei aukle, kad įstengtų finansuoti visas privalomas išlaidas.

Lengvaatletė Brittany Brown / „Scanpix“ nuotr.

Po sėkmingo pasirodymo ir iškovoto medalio vicečempionė neslėpė džiugesio.

„Tikiuosi šįvakar atšvęsiu, jei tik rasiu „Oreo“ sausainiukų, – juokėsi B. Brown. – Be savo šeimos ir trenerio būčiau niekas. Esu palaiminta, kad esu šiame čempionate ir dar pasiekiau savo asmeninį rekordą“.

Lengvaatletė Brittany Brown / „Scanpix“ nuotr.

Bėgikė pasakojo, kad prieš startą galvojo tik apie tai, kaip kuo greičiau nubėgti.

„Tu tiesiog bėgi ir tai įvyksta. Iki starto visada būna beprotiškai baisu, tačiau, kai atsistoji į takelį – imi ir bėgi. Šis medalis mane įkvėpė. Žinau, kad artėja Tokijas, todėl būsiu dar alkanesnė medaliams“, – kalbėjo ji.

Lengvaatletė Brittany Brown (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau