„Sidabrinės gervės“ apdovanojimų belaukiant: ar būtina paisyti aprangos kodo?

„Sidabrinės gervės“ apdovanojimai: Agnė Jagelavičiūtė, Vaiva Mainelytė, Renata Uzialkaitė, Vaida Poderytė, Tatjana Liutajeva / Žmonės.lt ir 15min.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kasmetiniai Lietuvos kino ir televizinio kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“ – reikšmingas įvykis. Praūžus renginiui apkalbų rate atsiduria ne tik ryškiausios kino ir televizijos produkcijos figūros, bet ir kviestiniai svečiai, pasirinkę, deja, ne visada tinkamą iškilmėms aprangą.

Renginį organizuojanti Lietuvių kino akademija (LiKA) pakvietime į ceremoniją aprangos kodą apibrėžia paprastai ir aiškiai: šventinis. Tačiau kaip rodo patirtis, organizatorių pageidavimas kartais lieka neišgirstas – kai kurie svečiai į renginį atvyksta tartum ką tik pakilę nuo darbo ar pietų stalo.

Auksinė taisyklė, esanti kiekviename etiketo vadovėlyje, skelbia: apranga gali būti viena pakopa aukštesnė, nei nurodyta kvietime, bet jokiu būdu ne žemesnė.

Ar šių metų „Sidabrinės gervės“ svečiai paisys šio principo, paaiškės jau šeštadienį, gegužės 11 dieną. Ceremonijos pradžia – 18.30 val. Vieta – sostinės Teatro arena. Renginį tiesiogiai transliuos LRT televizija.

O šiandien skaitytojus kviečiame apžiūrėti nuotraukų galeriją – ankstesniais metais „Sidabrinės gervės“ apdovanojimuose apsilankiusių elegantiškiausių damų, savo aprangos pasirinkimu vieningai kūrusių šventinę atmosferą, nuotraukas. Balsuokite ir išrinkite pačią stilingiausią!

Stilingosios „Sidabrinių gervių“ 2010–2012 m. raudonojo kilimo viešnios (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau