Šį sezoną „ant bangos“

Šią vasarą madingas gipiūras
Šią vasarą madingas gipiūras
Šaltinis: „Edita“
2012-05-15 21:25
AA

Kaip žinia, mados vis sukasi ratu ir tam tikros jų tendencijos periodiškai vis sugrįžta. Pasidomėkite, kokius mados atributus šiemet vertėtų įsileisti į savo drabužines...

Ažūras

 

Niekas taip netraukia aplinkinių žvilgsnių, kaip nuogumas, pridengtas ažūriniu nėrinių šydu. Šią vasarą gipiūras vėl madingas. Iš jo siuvamos suknelės, sijonai ir palaidinės, gipiūro detalėmis dekoruojami batai, rankinės, papuošalai ir net akinių rėmeliai. Jei trokštate žengti koja į koją su mada, juodos spalvos gipiūras tinka tik iš dalies – verčiau rinkitės šį sezoną madingus mėtinių ledų, rausvus ir melsvus atspalvius arba sodrias spalvas.   

 

Balerinų bateliai

Bateliai „Deichmann“

 

Vienspalviai, gėlėti, languoti, dryžuoti, odiniai ir medžiaginiai balerinų bateliai plokščiu padu – puikus pasirinkimas, jei labiau už viską vertinate patogumą. Šis apavas puikiai dera prie pūstų šeštojo dešimtmečio stiliaus sijonų, trumpų A raidės silueto suknelių ir siaurėjančių kelnių iki pusės blauzdų.

 

Raštuotos kelnės

 

Bateliai „Deichmann“

Jos gali būti margintos gėlėmis, egzotiškų augalų, gyvačių ar laukinių kačių kailių raštais, rytietiškų audinių marginiais, geometriniais raštais. Modelių įvairovė taip pat nuteikia optimistiškai. Raštuotos kelnės siuvamos tiesios, siaurėjančios, ilgos ar trumpos, parauktos apačioje (rytietiškos) arba plačios, tarsi pižaminės, pasiūtos iš vėjyje plazdančio audinio.

 

Renkamės akinius

 

Bateliai „Deichmann“

Išsirinkti akinius, kurie tiktų ir patiktų – nelengva užduotis, tačiau šį sezoną siūlomų spalvų ir formų įvairovė turėtų ją šiek tiek palengvinti. Išskirsime keletą įdomesnių šio sezono tendencijų. Tai akinių rėmeliai pakeltais kampais – vadinamosios „katės akys“, neįprastų formų akiniai, pavyzdžiui, daugiakampiai, akiniai apvaliais stiklais, spalvingi sportinio stiliaus akiniai ir retro akiniai storais rėmeliais. Paeksperimentuokite, kurie geriausiai dera prie jūsų veido ir aprangos stiliaus.