Šiemet išdrįskite kitaip: keisčiausi kiaušinių dekoravimo būdai

Margučiai / Shutterstock nuotr.
Margučiai / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-04-11 13:51
AA

Ar mėgstate marginti kiaušinius prieš Velykas? Kartais nespėjate? Tokio atsakymo tikrai nesuprastų tie, kurie prie margučių praleidžia net ne valandas, o ištisas savaites ar net mėnesius. Norime pasidalinti su jumis pačiais keisčiausiais kiaušinių dekoravimo būdais, kuriuos radome Instagrame. Gal tai jus įkvėps sukurti savo unikalų būdą papuošti kiaušinius.

Temos: 6 Ekspertai pataria Norfa: Praktiški patarimai Velykos Kiaušiniai Dekoravimas Kiaušinių marginimas Kiaušinių galima nemarginti, tik nupiešti jiems veidelius ir uždėti kiškių kepurytes. Juk visiems žinoma, kad margučius atneša zuikiai. Tiesa, su šiuo aksesuaru teks pavargti, nes kepurytės su ausytėmis yra nuveltos iš vilnos. Bet kas sakė, kad negalima jų pasiūti?

Šis būdas tikrai keistas – kiaušiniai „nuo galvos iki kojų“ aprengti aksominiais apsiaustais. Bet kodėl gi ne?

Kuo dar galima papuošti kiaušinį? Nėriniais, plunksnomis, Svarovskiais ir viskuo, ką rasite savo stalčiuje. Visa tai, ko gero, yra priklijuota PVA klijais.

Tokį efektą galima pamėginti išgauti skaidriais klijais padarius chaotiškus ornamentus ant kiaušinio ir vėliau jį pavoliojus smulkiuose karoliukuose ar blizgučiuose.

Šie kiaušiniai primena papuošalus. Dekoratyvinės juostelės, nėrinukai ir pupelės bei sėklos sukuria išties įdomią kompoziciją.

Jeigu esate gamtos vaikas ir mėgstate paklajoti laukais, galite prisirinkti įvairių plunksnų ir jomis apklijuoti kiaušinius. Rezultatas išties žavus!

Kantriausi gali išmėginti šį būdą – apklijuoti kiaušinį smulkiomis popieriaus juostelėmis, susukant iš jų visokias figūras. Silpna vien pagalvojus apie tai? O gal visgi priimsite šį iššūkį?

Šiltai aprengti ir tikrai ne iš kūdikių megztinių rankovių padarytais drabužėliais. Matosi, kad kiekvienas kiaušinio „megztinukas“ numegztas su didele meile.

Žinovai sako, kad tokį kiaušinį „pagaminti“ galima per kelias valandas tuo atveju, jei tai yra patyrusios siuvinėtojos kryželiu ranka. Tik tikėtina, kad viduje yra ne tikras kiaušinis.

Yra žmonių, pamišusių dėl kokio nors hobio. Biserio mėgėjos savo velykinius kiaušinius siuvinėja karoliukais. Gražu, tiesa?

Kimekomi būdu galima gaminti ne tik kalėdinius žaisliukus – burbulus, bet ir velykinius kiaušinius. Ir kantrybės tam per daug nereikia.

Margutį galima nusivelti ir iš vilnos. Didžiausias jo privalumas – nedūžta ir gali stovėti ilgus metus. Dekoruoti galima taip pat su vilna, tiek sausuoju, tiek šlapiuoju būdu. Kas bandė, tas žino, koks tai smagus procesas!

Keramikai siūlo kiaušinį nusilipdyti iš molio ir dekoruoti jį išraižant įvairius raštus.