Sienna Miller: nebenorinti kentėti nei ekrane, nei gyvenime

Sienna Miller / Getty nuotrauka
Sienna Miller / Getty nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2024-07-08 19:57
AA

Gruodį Sienna MILLER (42) susilaukė antrosios dukters. Ir sukasi geru tempu: nedingsta iš žurnalų puslapių, gegužę Kanuose pristatė naują filmą, dukart kraustėsi Londone ir dirba toliau.

Pirmoji Kevino Costnerio epinio vesterno „Horizontas“ („Horizon: An American Saga“) dalis šiuo metu rodoma kino teatruose, antroji pasirodys jau rugpjūtį. Ir, galima sakyti, iš anksto pasmerkta populiarumui: Jungtinės Valstijos permąsto savo istoriją, o pilietinio karo tema vėl itin svarbi.

Juolab kad Costneris, apsigimęs kino žmogus, surinko gerų ir neatsibodusių aktorių komandą. Ir patikėjo pagrindinį Laukinių Vakarų pionierės Frensės Kitredž vaidmenį dailutei Miller.

Trečia „Horizonto“ dalis pradėta sukti gegužę, ketvirta – dar tik projektas. Keturių dalių pašėlusio užmojo istorinis filmas (net dalys čia vadinamos skyriais ir bent pirmasis aprėpia penkiolika Amerikos kolonizacijos metų iki pilietinio karo) – Costnerio gyvenimo projektas, kurtas tris dešimtmečius ir pareikalavęs 38 milijonų JAV dolerių jo paties investicijų.

Ir nors naujuose interviu aktorė išsitarė ketinanti pereiti prie komedijų, negalėjo atmesti šio pasiūlymo: pati taip žavėjosi „Šokiu su vilkais“ – 1990 metų filmu, pelniusiu Costneriui „Oskarą“, kad net savo auginamus triušius pavadino dviejų jo herojų vardais.