Sigridai tobulybė – darbas: „Didžiausią vidinį pasitenkinimą  jaučiu kurdama juodą arba baltą įvaizdžius“

Sigrida Kavaliauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Sigrida Kavaliauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-23 16:17
AA

Visų mūsų gyvenimuose egzistuoja šios dvi spalvos – juoda ir balta. Šios spalvos visuomet rungiasi tarpusavyje, kaip ir pianino klavišai, spaudžiant vieną po kito. Tuomet gimsta tobulas skambesys.

Gėris – blogis, drąsa – baimė, tiesa – melas, džiaugsmas – liūdesys, pradžia – pabaiga... Atrodo, galima būtų vardinti toliau visas šias priešingybes, kurios kaip dvi skirtingos asmenybės gyvena kiekviename iš mūsų.

Be nusileidmų ir pakilimų gyvenimo kelyje, nežinotume, ką reiškia netobula ir tobula.

Sakysite, yra ir viduriukas, na, gal ir yra, bet stovėdami tarp netobulumo ir tobulumo visada turėsite pasirinkimą į kurią pusę eiti.

O, kaip aš pati asmeniškai siekiu juodai balto tobulumo?

Ne vienus metus paskyriau šių spalvų analizavimui iš mokslinės pusės. Teko atlikti įvairių eksperimentų, nemažai tyrinėjimų ir savaip laužyti nusistovėjusius standartus, bei kurti savas teorijas, taisykles.

Laikui bėgant, viskas persikėlė į kūrybą, kuri išsišakoja į daugiau sričių, kuriose tenka dažnai realizuoti šias dvi spalvas.

Taip šalia kitų veiklų gimė Sigrid B L A C K / W H I T E projektas, kuris užima pirmą vietą mano gyvenime jau daug metų. Projektas plečiasi su dideliais tikslais ir jų įgyvendinimais.

Pagrindą sudaro išorinė estetinė kūrybos terapija, sujungianti su vidine asmenybės estetika, kurioje siekiama atrasti harmoniją, balansą ir pažvelgti savaip į šias dvi spalvas.

Didžiausią vidinį pasitenkinimą jaučiu kurdama juodą arba baltą įvaizdžius fotosesijoms, projektams, renginiams.

Kadangi esu sau labai reikli, tad save atiduodu 100%. Siekiu geriausio rezultato ir pastoviai tobulinu žinias.

Svarbiausia – tikėti savo asmeninio tobulumo teorija, nesižvalgant į kitų tobulumo teorijas.

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. [email protected] iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. [email protected] ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.