Šįkart – keletas gudrybių, kaip sulieknėti be didelių pastangų!
Kas gi nėra girdėjęs populiaraus sveikuolių posakio: „Valgau ir lieknėju.“ Manote, kad tai utopija, kad neįmanoma turėti dailios figūros neprakaituojant sporto salėje ir nebadaujant. Klystate. Siūlome pasinaudoti praktiškais patarimais, kurie padės paspartinti svorio kritimą. Jų rasite numerio temoje „Lieknėjame be pastangų!“
Naujajame, 5-ajame, „Ji“ numeryje, kaip visada, jūsų laukia pažintis su įdomiais žmonėmis. Vienas jų – kino technika filmų ir reklamų kūrėjus aprūpinančios įmonės „Cineskope Rental“ projektų vadovas Tomas Katinas. „Šiuolaikiniam žmogui reikia vis stipresnių dirgiklių, todėl kuriami įtempto siužeto filmai. Vis dėlto kinas, ypač senesni filmai, galėtų būti puikus būdas pristabdyti greitą gyvenimo tempą“, – sako pašnekovas. Plačiau apie tai skaitykite interviu „Kino virtuvė – įdomi ir intriguojanti“.
„Vis virčiau gyvenime tariu Taip pamatinėms ir nekintamoms vertybėms: šeimai, prasmingiems pokalbiams, sveikam gyvenimo būdui. O Lietuvoje labai pasigendu tolerancijos, geranoriškumo, pakantumo vienas kitam“, – atvirai savo nuomonę dėsto LNK orų pranešėja Karolina Liukaitytė. Plačiau skaitykite rubrikoje „TAIP ir NE“.
Su antrąsyk atsinaujinusiu vėžiu kovojanti Kauno apskrities moterų sveikatos draugijos „Alma“ pirmininkė Regina Malžinskienė stebina optimizmu. Nors sako, kad gyvenimas su šia diagnoze primena sėdėjimą ant parako statinės, patikina, jog vis dėlto krūties vėžys dar nėra mirties nuosprendis. „Padėdama kitiems, pamirštu, jog sergu. Kartais tenka moteris ir pabarti. Pamenu, prieš daug metų į kabinetą įsiveržė vyras prašydamas: „Darykite ką nors, nes žmona baigia mane su vaikais iš proto išvaryti.“ Tai jaunai moteriai dar tik buvo įtariamas krūties vėžys. Sakau: „Net jei diagnozė bus patvirtinta, neturi teisės terorizuoti mylimiausių žmonių. Turi pasistengti nepalūžti vien dėl vaikų, šeimos. Pažiūrėk į mane – gyvenimas nesibaigia, jei tau nupjauna krūtį. Tu laidoji save anksčiau laiko. Man buvo trečios stadijos vėžys, o aš gyvenu...“ Visoms moterims patariame nepraleisti interviu „Gyvenu lyg ant parako statinės“.
Toms, kurios mėgsta puoštis ir nori žengti koja kojon su mada, siūlome straipsnį „Papuošalų lobynas“. Tarp šiuolaikinių juvelyrikos tendencijų yra begalė pavyzdžių, atkeliavusių iš senų laikų ir skirtingų kultūrų. Verta pabūti archeologėmis ir iš naujo atrasti paslėptus papuošalų lobynus...
Vis dažniau kalbama apie emocines ligų priežastis. Ir apie tai, kad ligai palaužti fizinį kūną kelią nutiesiame mes – pykdami, liūdėdami, nemokėdami atleisti. Todėl gydyti kūną pirmiausia reikia ne vaistais, bet keičiant pasąmonės užkardas. Būtent toks ir yra metodas theta healing. Plačiau apie jį skaitykite straipsnyje „Teta gydymas. Kas tai?“
Viduržiemis – peršalimo ligų metas. Medikai įspėja, kad susirgus reikia gydytis atsakingai, gerti tuos vaistus, kuriuos skyrė gydytojas. Piktnaudžiaudami antibiotikais labai rizikuojame – pasaulyje vis daugiau žmonių miršta nuo infekcijų, kurių neįmanoma išgydyti. Aktualu? Atsiverskite straipsnį „Ar žinome, kada gerti antibiotikus?“
Mėgstantiems keliauti, siūlome leistis į virtualią kelionę po Taivaną. „Kodėl Taivanas?“ – klausdavo draugai, sužinoję, kad jau turiu lėktuvo bilietus į šią vieną turtingiausių Azijos šalių. Taivanas – tarsi mažoji Kinija, kurią seniai svajojau aplankyti. Be to, esu didelė gamtos mylėtoja, o Taivane nuostabi gamta!“ Daugiau įspūdžių rasite straipsnyje „Taivanas – mažoji Kinija“.
Ir, žinoma, nepamiršome mėgstančiųjų gaminti bei nustebinti šeimyną naujais valgiais. Šįkart – „Išbandymas jautiena“. Kai kurios šeimininkės vengia gaminti iš šios mėsos. Jų manymu, nors ir sveika, ši mėsa kieta, su ja tiek daug vargo... Siūlome išbandyti įvairiose pasaulio šalyse sukurtus receptus – patikėkite, mėsa tiesiog tirps burnoje!
Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!