Šildančios „Robi Agnes“ naujienos: nuo megztinių iki sijonų

„Robi Agnes“ oversized megztinis / Gamintojo nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Auksinis ruduo darosi vis žvarbesnis, tad pats metas siaustis į šiltus, jaukius rūbus. Tokių meistrės – prekės ženklo „Robi Agnes“ kūrėjos Roberta Vasiliauskienė ir Agnė Zokaitė, geriausiai žinomos kaip megztinio su pynėm „Agnes“ kūrėjos. Jos lieka ištikimos savo bestseleriui, tačiau įsibėgėjant šaltąjam sezonui pažėrė ir naujienų.

„Labai smagu matyti moteris pasipuošusias mūsų garsiosiomis „pynėmis“, tai akivaizdus mūsų kūrybos ir darbo įvertinimas, – sako R.Vasiliauskienė ir A.Zokaitė. – Tačiau „Robi Agnes“ kūryba nėra vien tik „Agnes“ megztinis. Šį rudenį norime dar daugiau papasakoti apie save, parodyti kitą savo kūrybos pusę ir pristatyti naujus gaminius, kuriuos, esame tikros, moterys pamėgs.“

„Robi Agnes“ 2016 m. rudens naujienos / Gamintojo nuotr.

Šį rudens-žiemos sezoną „Robi Agnes“ iš esmės lieka ištikimas vieno dydžio oversized tipo megztiems gaminiams. „Tikime, kad ne drabužis puošia moterį, o moteris drabužį ir tai puikiausiai gali iliustruoti vieno dydžio, lengvo kritimo, neįpareigojantys drabužiai. Juos dėvėdama bet kuri moteris gali suformuoti norimą įvaizdį – viskas priklauso nuo to, kaip drabužis bus pateikiamas bendrame derinyje“, – įsitikinusios kūrėjos.

Pagrindinės „Robi Agnes“ rudens sezono naujovės – megztiniai „Margaritte“ ir „Sofie“. „Margaritte“ yra tas megztukas, kurio pati sau ilgai ieškojau ir galiausiai tokį sukūrėme“, – prisipažįsta R.Vasiliauskienė. – Norėjosi kažko paprasto ir neįpareigojančio, tinkančio tiek prie džinsų, tiek prie suknelės ir „Margaritte“ yra būten tai.“

„Robi Agnes“ 2016 m. rudens naujienos / Gamintojo nuotr.

Modelis „Sofie“ puikiai tiks megztinių aukštu kaklu mėgėjoms. O pageidaujančioms kiek ilgesnio rūbo kūrėjos siūlo rinktis megztą tuniką „Sofie“.

„Robi Agnes“ 2016 m. rudens naujienos / Gamintojo nuotr.

Šioks toks netikėtas atradimas pačioms kūrėjoms buvo megztas sijonas. „Tiesą sakant „megztas sijonas“ mums visada labiausiai asocijavosi su šiluma, bet tikrai ne su grožiu. Todėl pačios iš pradžių nedrąsiai ėmėmės šio gaminio kūrybos. Tačiau rezultatas tikrai nudžiugino ir esame tikros, kad šio sijono bei oversized megztuko derinys tikrai bus šio sezono topas,“ – įsitikinusios R.Vasiliauskienė ir A.Zokaitė.

„Robi Agnes“ 2016 m. rudens naujienos / Gamintojo nuotr.

Kardiganų mylėtojoms „Robi Agnes“ siūlo išskirtinio korio rašto naująjį susiaučiamą megztinį „Audrey“, kuris šį rudenį puikiai tiks kaip viršutinis drabužis, o atvėsus orams neleis sušalti. Pagaliau, koks gi šaltasis sezonas be šaliko? Jį „Robi Agnes“ gerbėjos taip pat galės rasti tarp pristatomų prekės ženklo naujienų.

„Robi Agnes“ 2016 m. rudens naujienos / Gamintojo nuotr.
Šiltos naujienos: „Robi Agnes“ 2016 m. rudens modeliai (23 nuotr.)
+17
Temos:
Skaitykite daugiau