Silvester Belt „Luktelk“ sudainuoti pabandė ne vienas: išgirskite versijas kitomis kalbomis
Silvester Belt daina „Luktelk“ oficialiame „Eurovizijos“ kanale „YouTube“ platformoje jau sulaukė kelių milijonų peržiūrų. Vis dėlto Europa šių metų Lietuvos atstovui simpatijas reiškia ne tik peržiūromis, bet ir pristatydami savas dainos versijas – jas kuria tiek lietuviai, tiek užsieniečiai.
Silvester Belt šansai „Eurovizijoje“ lažybininkų vertinami gana teigiamai – remiantis prognozėmis, jis turėtų trečiu numeriu patekti į konkurso finalą. O pastarajame jam šiuo metu žadama 11 vieta.
O kaip Lietuvos atstovo šansus vertinate jūs? Išreikškite nuomonę:
Silvester Belt eurovizinė daina „Luktelk“ socialiniuose tinkluose įgavo daug skirtingų skambesių.
Štai lietuvių grupė „4 Strings“ pristatė styginių kvarteto atliekamą kūrinio versiją.
„Norime nusiųsti Silvestrui šilčiausius linkėjimus ir palinkėti jam didžiulės sėkmės „Eurovizijoje“, – Lietuvos atstovui sėkmės linkėjo grupės nariai.
Daina „Luktelk“ atkreipė ir „YouTube“ vaizdo įrašų kūrėjo Alexo Giannousio dėmesį. Daugiau nei 4 tūkst. sekėjų turintis graikas pristatė akustinę Lietuvos atstovo dainos versiją.
Vyro pastangas dainuoti lietuvių kalba jo sekėjai, tarp kurių buvo ir nemažai lietuvių, įvertino teigiamai. O ir kitoks dainos skambesys ne vieną sužavėjo.
Tiesa, Silvester Belt daina pasiekė ne tik europiečių širdis – sužavėjo net argentiniečius. Štai 25-erių argentinietės Bea lūpomis šis kūrinys suskambo net kita kalba – mergina pristatė ispanišką „Luktelk“ versiją.
„Silvester, pristatau šią versiją, nes manau, kad tavo daina yra tiesiog puiki“, – po vaizdo įrašu skelbė kūrėja.
Ispanišką dainos „Luktelk“ versiją sukūrė ir ispanas Antonio Romero Cañete. Jo pastangas internautai įvertino puikiai!
Tuo tarpu net 25 tūkst. prenumeratorių „YouTube“ platformoje turintis muzikantas Danny McEvoy dainą „Luktelk“ sudainavo anglų kalba.
Didelio dėmesio sulaukė ir „Luktelk“ sudainavęs japonas – lietuvių kalbos besimokantis vaikinas pademonstravo savo gebėjimus!
„Mano vardas Kotaro. Aš esu iš Japonijos. Mokausi lietuvių kalbos nuo 2013 metų. Dar negyvenau Lietuvoje, bet jau aplankiau šią šalį beveik 20 kartų. Esu japonas, kuris labiausiai myli Lietuvą iš Japonijos“, – rašė jis.
Fotogalerijos: