Sonata Daikerienė senoje fotografijoje atrodo tarsi žymioji dukra Milita: panašumas neįtikėtinas

Milita Daikerytė su mama Sonata Daikeriene / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Milita Daikerytė pasidalijo sena šeimos nuotrauka. 1999-ais metais užfiksuota akimirka nustebino. Milita dabar atrodo beveik taip pat, kaip anuomet atrodė jos mama Sonata Daikerienė.

Jau ir anksčiau gerbėjai pastebėjo, kad dainininkė ir grožio salono savininkė Milita su savo gimdytoja atrodo it seserys, tačiau M. Daikerytei pasidalijus sena nuotrauka dauguma nusčiuvo. Moterys tokios panašios, kad jei dabar toji Sonata iš nuotraukos žingsniuotų gatve, dauguma tikrai ją pašauktų Militos vardu.

Komentatoriai rašė, jog per aštuonioliką metų tėvai beveik nepasikeitė. Jie nepaseno. Tik vaikai užaugo. Visi pastebėjo, kad Milita dabar yra ypatingai panaši į savo mamą.

„Man atrodo, kad mes visos labai skirtingos, tačiau taip yra turbūt todėl, kad puikiai žinome kiekvienos iš mūsų charakterį. Visos esame labai skirtingos“, – Žmonės.lt kažkada apie save, seserį Silviją ir mamą yra atviravusi Milita.

Silvija, pasak Militos, yra švelnesnio būdo, tuo tarpu ji pati - kiek griežtesnė. Na, o mama Sonata - be galo jaunatviška. Ji su dukromis iki šiol eina į įvairius renginius, dalina joms patarimus ir mielai išklauso jų nuomonės. Jos ne tik giminės. Moterys - geriausios bičiulės.

Milita Daikerytė su mama Sonata Daikeriene (26 nuotr.)
+20

Skaitykite daugiau