Simas Jasaitis: „Esu tikras, kad „Kaukėse“ dalyvauja dar vienas krepšininkas“

Simas Jasaitis projekte „Kaukės“ / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Simas Jasaitis televizijos šou „Kaukės“ pasirodė dėvėdamas Banano kostiumą. Deja, garsiam vyrui projekte kaukę teko nusiimti pirmajam. Krepšininkas atvirauja, kad kartais dėl to, kad šou jam taip greitai baigėsi vis dar liūdna ir priduria, kad Banano vaidmens neužmiršo nei jis, nei artimiausi jo draugai.

„Įsivaizduokit, kartais prekybos centre arba parke išgirstu kažką rėkiant – Bananai, Bananai, čia tikrai tu? Tuomet iš nuostabos pažiūrėti, kur čia tas bananas, dažniausiai atsisuku ne tik aš. Aplinkiniai, supratę, kodėl mane taip šaukia, plačiai nusišypso. Ir man smagu. Tiek daug gerų emocijų – mano, praeivių, ir taip mane šaukusio draugo nuotaika akimirksniu tampa žymiai geresnė”, – apie labai netikėtas dalyvavimo muzikiniame šou „Kaukės” pasekmes pasakojo S.Jasaitis.

Kiekvieną sekmadienio vakarą Simas deda visas pastangas, kad spėtų laiku po treniruotės atsidurti prie televizoriaus ekrano. Jam iki šiol be galo smalsu stebėti, kaip gi sekasi kitiems jo bendražygiams. „Supraskit, kai žinai, ką reiškia ta scena, kai supranti, kaip karšta to kostiumo viduje, kai komisijos nariai tau taip gerai pažįstami – šio šou žiūrėjimas tampa daugiau nei įdomus. Užsimiršęs pradedu jaustis, lyg vis dar ten dalyvaučiau. Kompaniją sekmadienio vakarais man visuomet palaiko didžiausias gerbėjas sūnus. Prisipažinsiu – tikrai gaila, kad buvau atskleistas pats pirmas. Kartais pagaunu save galvojantį, kad nepaisant visų nepatogumų ir scenos baimės, tikrai būtų buvę nerealu pabūti kiek ilgiau”, – savo jausmais dalijosi S.Jasaitis.

Simas Jasaitis projekte „Kaukės“ / LNK nuotr.

Tačiau atspėti, kas po kauke, buvusiam žiūrimiausio Lietuvoje projekto „Kaukės” dalyviui sekasi sunkiai. „Kažkaip supratau, kad monstras yra Žydrūnas Savickas. Tiesiog niekas kitas Lietuvoje negalėtų turėti tokio žemo balso. Pandą išsprendžiau labai netikėtai. Įjungtas televizorius skambėjo namuose kaip fonas. Iš virtuvės netyčia išgirdau labai pažįstamą balsą. Galvojau – oho, čia juk panda. Pribėgau pažiūrėti, kas gi ten ir pamačiau ekrane serialą „Rimti reikalai” bei pagrindinį jo herojų Hardą - Josifą Baliukevičių. Koks nerealus jausmas, kai atspėji! Tačiau taip įvyko tik šiuos du kartus. Visą kitą laiką klaidžiojau absoliučioje tamsoje. Vakar mačiau laidos anonsą, panašu, kad į projektą įsilieja naujokas. Pagalvojau sau, kad tokio milžiniško ūgio Višta gali būti tik tai kitas krepšininkas. Nekantrauju sužinoti, kuris iš mano kolegų ėmėsi šio iššūkio”, – sakė S.Jasaitis.

Simas Jasaitis projekte „Kaukės“ / LNK nuotr.

Kad po milžinišku naujokės Vištos kostiumu slepiasi dar vienas krepšininkas, pasirodė ir LNK „Kaukių” komisijos nariams, broliams „Lavtwins” Lavrinovičiams. „Labai dideliam paukščiui išėjus į sceną iš karto pagalvojau, kad čia tikriausiai gerai pažįstamas, kolega. Pirma mintis šovė, kad galbūt prieš mane – Yao Mingas, milžinas, kinų krepšinio superžvaigždė, tačiau suprantu, kad greičiausiai dabar per visus karantinus iki mūsų šalies jis neatvažiuotų. Tačiau versijų, kuris lietuvis krepšininkas išdrįstu pasislėpti po tokiu kostiumu ir sugebėtų padainuoti, pamatysite, turiu taip pat labai daug”, – sakė brolis Darjušas Lavrinovičius.

Simas Jasaitis projekte „Kaukės“ / LNK nuotr.

Livija Gradauskienė su brolių ir S.Jasaičio nuomone nesutinka ir galvoja, kad Vištos balsas per plonas, kad galėtų priklausyti kokiam garsiam sportininkui. „Atrodo, kad kažkas vištelei būtų pažnybę uodegėlę. Balselis paplonintas, todėl netikiu, kad toks vokalas galėtų priklausyti milžinui krepšininkui. Na, įvertinsite patys. Kol kas spėjimų daug, o kur teisybė nežino nei vienas iš mūsų. Prisipažinsiu, mane asmeniškai šioje „Kaukių” laidoje labiausiai pribloškė Pelėdos pasirodymas. Jai pabaigus savo dainą mes visi, net ir niekada nepasimetantis projekto vedėjas Giedrius, amo negalėjome atgauti dar geras dešimt minučių. Manau, kad tai – vienas gražiausių televizinių pasirodymų, kuriuos mačiau ne tik, kad šiame projekte, bet greičiausiai per visą savo gyvenimą”, – liaupsių Pelėdai negailėjo charizmatiškoji komisijos narė L.Gradauskienė.

Skaitykite daugiau