Simona Albavičiūtė-Bandita jau pradėjo slidinėjimo sezoną

Simona Albavičiūtė-Bandita / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Simona Albavičiūtė-Bandita / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-11-05 13:24
AA

Žinoma radijo laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita labiau mėgsta vasaros sezoną. Kaip mergina prisipažįsta, ji – vasaros vaikas, kuriam patinka šiluma, patinka vandens pramogos, patinka saulė. Dėl šios priežasties Simona galvodavo, jog niekada į kalnus nevažiuos, sakydavo, kad atostogos turi būti ten, kur šilta. Tačiau, praėjusiais metais ji pirmą kartą suprato, kokie nuostabūs yra kalnai ir kaip smagu slidinėti.

Praėjusių metų gruodį Simona su savo vaikinu, ledo ritulininku Andriumi Židkovu, ir draugais, nusprendė praleisti žiemos atostogas kalnuose, Slovakijoje. Jai didžiausią įspūdį paliko pirmosios akimirkos atvykus: „Kai atvyksti į kalnų miestelį, pušys paskendusios sniege, o nuo kalno šviečia miestelis, kuris atrodo kaip iš filmo. Tada supranti, kad ir žiema yra puikus metų laikas“, – šypsosi žinoma moteris.

Simona Albavičiūtė-Bandita / Asmeninio albumo nuotr.

Slidinėti Simona mokėjo tik šiek tiek, todėl pirmosiomis dienomis, ypač po to, kai skaudžiai nuvirto ir susitrenkė uodegikaulį, kalnai virto ne džiaugsmu, o maža paranoja: „Vis galvodavau, kad tik nenugriūčiau, kad tik nenugriūčiau! Atsipalaidavau tik paskutinę atostogų dieną“.

Todėl šiais metais Simona nusprendė pradėti kalnams ruoštis iš anksto. Slidinėjimo sezoną ji jau pradėjo, tik ne aukštuose kalnuose, o... ant kilimo. Slidinėjimo įgūdžius Simona Bandita tobulino Vilniuje įsikūrusioje uždaroje „Laisvalaikio Dovanų“ slidinėjimo akademijoje, kur slidinėjama ant treniruoklių, padengtų kilimine danga.

Simona Albavičiūtė-Bandita / Asmeninio albumo nuotr.

„Buvome labai maloniai nustebinti. Pirmiausia dėl to, kad ten ne sniegas, o minkštas kilimas, todėl nebaisu kristi. Antra – čia labai greitai junti progresą, tad mokaisi greičiau. Jei praėjusiais metais būčiau žinojusi, kad Lietuvoje yra tokia vieta, tikrai būčiau atvykusi pasitreniruoti ir išnaudojusi visas atostogų dienas smagiam slidinėjimui, o ne mokymuisi“.

Apsilankiusi slidinėjimo treniruotėse, Simona Bandita jau planuoja žiemos atostogas: „Praėjusiais metais lankėmės Slovakijoje, o šiemet norime vykti kažkur kitur – Prancūzija, Austrija arba Šveicarija. Kur kalnų kurortai papuošti įspūdingesniais vaizdais ir kalnais“.