Simona Albavičiūtė-Bandita taps mama: su Andriumi Židkovu laukiasi pirmagimio

Simona Albavičiūtė-Bandita ir Andrius Židkovas / „Fotobanko“ ir Reda Mickeviciute photography nuotr.
Simona Albavičiūtė-Bandita ir Andrius Židkovas / „Fotobanko“ ir Reda Mickeviciute photography nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-12 10:11
AA

Radijo ir televizijos laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita (36) taps mama – moteris laukiasi pirmagimio.

Simona kartu su sužadėtiniu, ledo ritulininku Andriumi Židkovu (29) gyvena džiugių permainų laukimu – pora taps tėvais. 

Balandžio 12-ąją 36-ąjį gimtadienį mininti Simona šia proga su draugais ir sekėjais nusprendė pasidalinti nėštumo žinia: apie laukiamą šeimos pagausėjimą ji paskelbė socialiniame tinkle.

Simona Albavičiūtė-Bandita / Reda Mickeviciute photography nuotr.

„Šiandien man 36. Ne kartą sakiau, kad turėjau ypatingai įdomų, linksmą ir nuotykių pilną gyvenimą. Rodos, patyriau viską, ką galėjo patirti garsiai juoktis mėgstanti mergina, kurios jaunystė tęsėsi net 35 metus. Ir nors šeimoje vis dar esu jauniausia dukra, mažoji anūkė ar ta, kuri, rodos, niekada nesubręs, pastaraisiais metais jaučiau viena – esu pasiruošusi naujam gyvenimo etapui.

Kuriame bus tiek pat juoko ir nuotykių, tik jais galėsiu džiaugtis nebe viena, o spalvingą pasaulį rodyti ir su juo pažindinti savo vaikutį, kuris ėmė ir lyg Dievo dovana buvo atsiųstas man tam, kad šiek tiek sustočiau, galbūt mažiau dirbčiau ir turėčiau gyvenime ne valanda mažiau, tačiau bent minute daugiau. Per kurią galėčiau pastebėti dalykus, kuriems kažkada gal neturėjau laiko.

Šiandien pirmasis su gimtadieniu mane pasveikino jau ūgtelėjęs ir aktyviai pilve besispardantis būsimas šios planetos gyventojas, kuris nubudo anksčiau už mane ir leido pasimėgauti tekančia saule, apšviečiančia Vilniaus senamiesčio bažnyčių stogus. Geresnės dovanos negalėčiau tikėtis. Nežinau, kas atsakingas už norų išsipildymą, tačiau turiu tik vieną prašymą: leisk mums būti sveikiems, stipriems ir laimingiems. Aš! Būsiu! Mama!“ – džiugią žinią feisbuke paskelbė Simona.

Po šiuo įrašu pasipylė sveikinimai su būsimu šeimos pagausėjimu, o kai kurie tvirtino, kad tai – geriausia gimtadienio dovana būsimajai mamai.

Simona Albavičiūtė-Bandita ir Andrius Židkovas/ Fotobanko archyvų nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Simona savo širdies draugą pristatė 2018-aisiais vykusiuose „ŽMONIŲ“ apdovanojimuose, į kuriuos jiedu atvyko susikibę už rankų.

Pora susižadėjo 2019-ųjų pabaigoje: sužadėtuvės įvyko egzotiškų atostogų Zanzibare, Afrikoje, metu.

„Vis dar neįtikėtina, kad plaukėme pažiūrėti jūros žvaigždžių, o vidury vandenyno manęs paklausė: „Ar būsi mano žmona?“ Taip! Buvo taip netikėta, kad klausydama Andriaus, visą laiką galvojau, kad esu filme, nepamenu nei vieno žodžio. Oh! 2019 baigiasi su maksimaliais siurprizais! Galiu pasakyti tik viena... Andriau, ilgai mums ir laimingai“, – tąkart po sužadėtuvių naujiena socialiniame tinkle pasidalijo Simona.