Simona Burbaitė apie norą vesti KK2: „Negalėjau praleisti tokios progos“

Simona Burbaitė / ZUZA nuotr.
Simona Burbaitė / ZUZA nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-15 13:22
AA

Gražuolė Simona Burbaitė bei dar 15 merginų toliau varžosi, kuri taps naująja kultinio infošou KK2 vedėja. S.Burbaitė pirmoji turės galimybę išbandyti savo jėgas vedant laidą su Tomu Ališausku, jos laidą žiūrovai išvys jau liepos 18 dieną.

S.Burbaitė sako, kad ne kiekvieną dieną pasitaiko proga dalyvauti tokiose atrankose.

TAIP PAT SKAITYKITE: KK2 vedėjos atranka: tarp 60 varžovių – Anžela Adamovič, Simona Burbaitė, Saulenė Chlevickaitė

„Televizijai reikia naujų veidų, reikia kažko naujo ir, suprantu, kad tokios progos pasitaiko labai retai. Jaučiu, kad atėjo laikas save išbandyti televizijoje, naujame amplua“, – žurnalistams sakė S.Burbaitė.

Simona Burbaitė / Gedimino Žilinsko nuotr.

2013 metų „Mis Visata“ dalyvė sako, kad darbas televizijoje nėra lengvas.

„Einant į televiziją reikia suprasti, kad yra dvi medalio pusės. Kalbant apie šlovę, reikia nepamiršti ir nuolatinės kritikos, kuri tenka laidų vedėjams. Mergina, einanti dirbti tokį darbą, turi būti pasiruošusi bet kam“, – pasakojo S.Burbaitė.

KK2 laidos vedėjos atranka (32 nuotr.)
+26

S.Burbaitė sako, kad pakeisti Ugnę Skonsmanaitę bus nepaprastai sunku.„Kad ir kas taps naująja vedėja, pakeisti Ugnę bus tikrai sunku. Čia net netinka žodis pakeisti. Ugnė yra vienintelė tokia.“

Simona teigia, kad laidos vedėja negali būti tik blizgutis prie vyro. „Vedėja turėtų būti ne tik gražus papuošalas, bet ir lygiavertė Tomo Ališausko partnerė laidoje. Ji turi nebijoti pasakyti savo nuomonę, dominuoti, turi būti charizmatiška, šmaikšti ir, žinoma, pasitikinti savimi. Manau, kad būtent tokia ir esu“, – apie KK2 vedėjos darbą pasakojo S.Burbaitė.

Iš viso norą būti naująja KK2 vedėja pareiškė daugiau kaip 500 merginų, o į atranką buvo pakviestos 64 merginos, iš kurių tik 16 pateko į finalinį etapą.

Simona Burbaitė / Gedimino Žilinsko nuotr.