Simona Burbaitė – apie viešumoje retai pasirodantį sužadėtinį Matą ir naują judviejų etapą

Simona Burbaitė ir Matas Kolpertas / Socialinių tinklų nuotr.
Simona Burbaitė ir Matas Kolpertas / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-07-06 13:02
AA

Prieš pusmetį, sausio mėnesį, tinklaraštininkė Simona Burbaitė susižadėjo su ilgamečiu širdies draugu Matu Kolpertu. Nors pirmaisiais sužadėtuvių mėnesiais porai teko džiaugtis namuose, šiandien Simoną su tviskančiu žiedu ant rankų, kuris buvo užmautas romantiškos kelionės Balyje metu, jau galima sutikti viešumoje.

Pirmaisiais viešais renginiais besidžiaugianti Simona Burbaitė teigė, kad per karantiną spėjo pasiilgti žmonių ir pasibuvimo kartu. „Džiaugiuosi, kad po truputį viskas grįžta į savas vėžes“, – portalui Žmonės.lt komentavo Simona.

Neretai be sužadėtinio Mato Kolperto viešumoje pasirodanti S.Burbaitė pasakojo, kad jų pora laisvalaikį leidžia tiek kartu, tiek atskirai. „Matas nėra viešas asmuo, todėl jis pats pasirenka, kuriuose renginiuose nori dalyvauti. Žinoma, man smagu, kai kur nors einame kartu, tačiau nematau problemos į renginius ateiti ir viena. Tiesą sakant, visada sutinku pažįstamų veidų, todėl liūdėti netenka“.

Simona Burbaitė ir Matas Kolpertas / Asmeninio archyvo nuotr.

Simona pasakojo, kad praėjus karantinui, jų santykiuose niekas nepakito, kadangi sužadėtiniai poroje jau yra daugiau nei dešimt metų, tad vienas kitą puikiai pažįsta.

Moteris neslėpė džiaugsmo ir teigė, jog tai buvo puikus etapas pabūti kartu ir pasimėgauti bendru laiku. „Abu esame užimti žmonės – Matas sėkmingai vysto savo verslą, mano darbo krūvis taip pat nemažas. Dažnai darbo dienomis namuose susitinkame tik vėlai vakare, todėl labai džiaugėmės, kad galėjome daugiau laiko skirti vienas kitam,“ – sakė knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė.

Simona Burbaitė ir Matas Kolpertas / Asmeninio archyvo nuotr.

Paklausta, ar karantino metu neteko planuoti vestuvių ir tikslios jų datos, S.Burbaitė tikino, kad kol kas tai dar nėra poros planuose. Moteris teigė, kad vestuvės nėra lenktynės, reikia laiko jas gerai apgalvoti, planuoti ir išsigryninti abipusius norus.

Tinklaraštininkė pabrėžė, kad tai yra naujas – sužadėtinių etapas, tad norisi juo pasimėgauti kuo ilgiau. Tiesa, nors tikslios vestuvių datos dar nėra, jau aišku, kas Simoną puoš ypatingą dieną.

„Grožio ir pramogų industrijoje esu ne vienerius metus, todėl dirbau su daugeliu Lietuvos grožio meistrų ir drabužių dizainerių. Tai man suteikė galimybę atsirinkti tuos, kurie mano akimis yra savo srities profesionalai. Jau daugiau nei keletą metų svarbiausioms šventėms mane ruošia tie patys meistrai ir dizaineriai, todėl mano vestuvės nebus išimtis“.

Simona Burbaitė ir Matas Kolpertas / Asmeninio archyvo nuotr.

Simona atskleidė, kad vestuvių dieną jos šukuosena rūpinsis plaukų stilistas Mantas Tautvaišas, makiažu Neringa Čukinienė, o vestuvių suknelę kurs gerai žinoma dizainerė, prekės ženklo „Mas 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė.

Primename, kad Simona Burbaitė ir Matas Kolpertas po 10-ties metų draugystės susižadėjo egzotiškos kelionės po Balį metu.

„Kelionei įpusėjus, lankėmės Ubude. Aplink jį yra labai daug gražių krioklių. Žinojome iš anksto, kad norėsime pamatyti bent vieną krioklį, neapsuptą milijono turistų. Todėl penktadienį nusprendėme keltis 5 valandą ryto ir su motoroleriu nuvažiavome prie vieno iš jų. Atsimenu, vakare prieš kelionę, Matas pasakė, kad jei man bus sunku keltis, vis tiek prikels ir važiuosime. Penktadienį ryte išvažiavome su tamsa ir jau švintant buvome prie krioklio.

Simona Burbaitė ir Matas Kolpertas / Asmeninio archyvo nuotr.

Ta akimirka, kai Matas pasipiršo, buvo tokia magiška ir visiškai mūsų – bundanti gamta ir mes tik dviese prie nuostabaus gamtos stebuklo“, – tuo metu portalui Žmonės.lt pasakojo Simona Burbaitė.

Simona prisipažino, kad tos dienos emocijas sunku nupasakoti. „Buvo taip tikra, ramu ir gera. Matas tikrai pasistengė, kad tas momentas taptų ypatingu ir tik mūsų dviejų“, – kalbėjo ji.

 

Simona Burbaitė (7 nuotr.)
+1