Simona Burbaitė apsivilko kerinčias sukneles: „Ne kiekvieną dieną taip pasipuoši“

Simona Burbaitė / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vilnius City Opera, Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas ir naujienų portalas Žmonės.lt pristato bendrą projektą – „Netikėtos transformacijos“. Šiais metais PLJS metu, liepos 6-8 dienomis, lauks ne tik įdomūs pranešimai, gera muzika, bet įvairiausios pramogos. Viena jų – VCO pasimatuoti siūlomi kostiumai, kad kiekvienas renginio dalyvis galėtų bent akimirkai pavirsti žymiausiais operų veikėjais. Tinklaraštininkė ir knygos „Mano geriausia draugė“ autorė Simona Burbaitė dienai virto Margarita iš Ch.Gounod operos „Faustas“.

Apsivilkusi dailią, kiek varžančią judesius tragiško likimo herojės iš operos „Faustas“ suknelę S. Burbaitė gėrėjosi jos grožiu. „Nuostabus apdaras“, – komplimentų negailėjo tinklaraštininkė.

Ji prisipažino, kad visai neseniai teko persirenginėti dizainerio Juozo Statkevičiaus, kuris nuo pat pradžių dirba su VCO, madų šou. Tiesa, tik šį kartą modelis matavosi britų teatro dailininko Jono Morrello kurtą drabužį.

Kalbėdama apie savo mėgiamiausius personažus S. Burbaitė susimąstė: „Tikriausiai, kad viskas priklauso nuo herojaus ir jo istorijos. Negalėčiau sakyti, jog patinka vien princesės ar vien pikti personažai“, – atviravo Simona.

VCO pristato „Netikėtas tranformacijas“ su Simona Burbaite (25 nuotr.)
+19

Tinklaraštininkė pasakojo, kad asmeniškai ji yra didesnė baleto nei operos gerbėja. „Žinoma, niekuomet neatsisakanti nueiti ir į operą. Iki šiol nemačiusi „Fausto“ Simona, po šitų transformacijų tvirtino tikrai nueisianti pažiūrėti operos.

Naujai įrengtuose „Pacų“ rūmuose S. Burbaitė įsiamžino Margaritos vaidmenyje. Iš viso moteris pademonstravo du skirtingus drabužius, kurie jai leido pasijusti tikra princese.

„Netikėtomis transformacijomis“ PLJS dalyvius kviečiame mėgautis liepos 6 d. nuo 18 val. vakaro ir visą liepos 7 d.

Primename, kad pirmąja VCO heroje tapo mokslų daktarė Austėja Landsbergienė. Ji įsikūnijo į čigonę Azučeną. Antrasis apsirengti mefistofelio drabužiais sutiko architektas ir muzikantas Algirdas Kaušpėdas:

VCO pristato „Netikėtas tranformacijas“ su Austėja Landsbergiene (12 nuotr.)
+6
VCO pristato netikėtas transformacijas su Algirdu Kaušpėdu (24 nuotr.)
+18
Skaitykite daugiau