Simona Burbaitė artėjant Helovinui išbandė „nusilupusio veido“ makiažą: „Išgąsdinau ne vieną“

Simona Burbaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Simona Burbaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-27 18:27
AA

Artėjant Helovino šventei, turbūt ne vienas jau suka galvą, kokį kostiumą pasirinkti, kaip nustebinti draugus tą pašėlusį vakarą. Modelis Simona Burbaitė siūlo pamiršti drabužius ir rinktis makiažą. Ir savo „bandomuoju makiažu“ įrodo – juk iš tikrųjų efektas gali būti kur kas stipresnis, nei persirengus kokiu nors personažu.

Simona Burbaitė kartu su vizažiste Virga Steiblyte likus keletui dienų iki Helovino eksperimentavo su makiažu ir jo rezultatu dalijasi su savo tinklaraščio ir Žmonės.lt skaitytojais.

„Dabar ateina tokia mada, kai Helovino kostiumas nebūtinai turi būti drabužis, gali būti makiažas. Savo tinklaraštyje simonaburbaite.com su skaitytojais norėjau pasidalinti idėja, kaip originaliai galima pasipuošti, pasitelkus makiažo galią“, – Žmonės.lt sakė Simona.

Prie kasos stovėjo du vaikinai, pamatę mane jie kelis kartus atsisuko ir galiausiai pasakė: „Oho, čia stipru!“

Ir išties – modelis pasipuošė galingu makiažu – gatvėje sutikus, turbūt akimirką sudvejotum, ar žaizdos ant merginos veido tikros, ar ne.

„Išgąsdinau ne vieną žmogų, todėl labai atsiprašau. Ėjau prekybos centre susimokėti už automobilių stovėjimo aikštelę, prie kasos stovėjo du vaikinai, pamatę mane jie kelis kartus atsisuko ir galiausiai pasakė: „Oho, čia stipru!“. Žinoma, darbo dienos vakarą, 22 valandą, niekas turbūt nesitiki automobilių aikštelėje pamatyti merginą su nusilupusiu veidu. Kai mano vaikinas pamatė, sakė, kad geriau tokio makiažo daugiau nesidaryčiau. Tai jam atsakiau, kad jei jis bus blogas, tokia vaikščiosiu kasdien. Jis pažadėjo būti geras“, – juokėsi S.Burbaitė.

Simona Burbaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Nors ir atrodo labai sudėtingas, tačiau Simona sako, kad visgi išmanantiems grimą, toks makiažas neturėtų sukelti sunkumų. Na, o tiems, kurie keliautų pas vizažistą, tektų paploninti piniginę – kaina apie 50 eurų: „Bet tikrai būsi garantuotas, kad tapsi vakaro žvaigžde.“

Pasak modelio, kadangi šis makiažas – itin kruopštaus darbo pavyzdys, tad teko prie jo paplušėti 2 valandas. „Taip pat norėjom parodyti visus etapus, kaip sukuriamas galutinis variantas, nes galbūt ne visi įsivaizduoja. O visa tai padaroma su lateksu ir tam skirtais klijais. Žodžiu, su „Moment“ klijais siūlyčiau neeksperimentuoti ir užtrauktukų neklijuoti ant veido. Nusivalyti tokį makiažą turbūt būtų sunku, galiausiai išeitų turbūt reali kaukė, o ne nupiešta“, – juokavo Simona.

Simona Burbaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Be to, modelis skatina ir vyrus nepabijoti ir išbandyti tokį makiažą: „Tai tinka ne tik moterims, bet ir vyrams. Tiesą sakant, aš jau spėjau sulaukti vaikinų klausimų, kur tokį makiažą galėtų pasidaryti. Susidomėjimas, pasirodo, yra.“

Visgi Simona pripažįsta, nors dirbant modelio darbą jai teko išbandyti įvairiausių makiažų, skirtą Helovinui darėsi pirmą kartą.

„Tai buvo vienas keisčiausių makiažų, kokį man darė. Dažniausiai man daro gražius, o tokį išbandžiau pirmą kartą. Buvo keista, bet labai įdomu išbandyti kažką naujo. Tad linkiu eksperimentuoti“, – šypsojosi Simona.

Helovino šventės nepraleidžianti Simona sako, kad šiemet rinksis būtent makiažo „kostiumą“, nes rezultatas jai labai patiko: „Šiemet jau žinau, kaip pasipuošiu. Nesu tikra, ar darysiuosi tokį patį, galbūt sugalvosime ką nors naujo.“

Simonos Burbaitės Helovino makiažo idėja (5 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+2