Simona ir Jonas Nainiai švenčia alavines vestuves: santuokos 10-mečio proga – ypatingas kadras

Simona ir Jonas Nainiai / Luko Balandžio / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Simona ir Jonas Nainiai / Luko Balandžio / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-08 08:10
AA

Rugsėjis – vienos žinomiausių Lietuvos pramogų pasaulio porų, didžėjaus Jono Nainio-Jovani ir dizainerės, prekės ženklo „NuNu“ įkūrėjos Simonos Nainės meilės mėnuo. Pirmąją mėnesio dieną jie paminėjo 17-ąsias draugystės metines, o rugsėjo 7-ąją švenčia kitą ypatingą progą – santuokos dešimtmetį.

Minėdami alavinės (rožinės) vestuves Simona ir Jonas Nainiai socialiniuose tinkluose paviešino šventinę nuotrauką, kuriuo atkartojo kadrą, darytą prieš 10 metų, vestuvių dieną.

Ypatingą kadrą prie fontano netoli Vilniaus rotušės įamžino geras poros draugas, fotografas Lukas Gricius.

Savo įrašu jiedu sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

Neseniai portalo Žmonės.lt paklausta, kaip Jonas pakeitė jos gyvenimą, S.Nainė nedvejojojis daug prisidėjo prie to, kad susiformavo ir dar formuojasi jos asmenybė.

„Dėl to ir renkiesi tokį partnerį šalia, iš kurio gali mokytis, kuris tave gali įkvėpti, kuris gali tave palaikyti, kuris gali tau padėti, kai reikia. Jonas būtent toks mano gyvenimo partneris ir yra“, – tvirtino ji.

Jonas Nainys-Jovani ir Simona Nainė / Socialinių tinklų nuotr.

Vis tik pašnekovė neslėpė, kad per dešimt santuokos metų būta visko – ir pykčių, ir gražių akimirkų, ir nesutarimų, „kaip ir pas kiekvieną normalią šeimą.“

„Tiesiog mes abudu visą laiką randame kompromisą. Ir svarbiausia, kad žinome, jog mylime vienas kitą ir norime būti kartu. Šiandien labai džiaugiamės, kaip yra, o kaip gyvenime atsitiks, niekas nežino, bet mes turime pakankamai noro išlaikyti gražius ir vienas kitą puoselėjančius santykius. Man atrodo, viskas per tuos dešimt metų net ir su kažkokiais iššūkiais susidėliojo labai gerai“, – portalui Žmonės.lt sakė Simona.

Jonas su Simona vestuves iškėlė 2013-ųjų „rugsėjį, atpigus bulvėms“. 7-ąją mėnesio dieną jiedu vienas antram prisiekė amžiną meilę, taip įprasmindami apie septynerius metus trukusią savo draugystę.

Viena gražiausių švenčių mylimųjų gyvenime įvyko Žaslių Šv.Jurgio bažnyčioje, Kaišiadorių rajone. Amžinos Simonos ir Jono meilės liudininkais jiems svarbią dieną tapo Ieva ir Rolandas Mackevičiai.

Simonos Šermukšnytės ir Jono Nainio vestuvės (72 nuotr.)
+66