Simona ir Jonas Nainiai – jau 12 metų kartu: metines sutiks su gražia tradicija

Simona ir Jonas Nainiai / „Tomo & Luko“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Viena gražiausių pramogų pasaulio porų Simona ir Jonas Nainiai švenčia 12 metų draugystės sukaktį. Netrukus jie minės ir 5-ąsias vestuvių metines. „Nesitiki, kad tiek laiko prabėgo. Atrodo visiškai neseniai susituokėme“, – dar praėjusiais metais sakė S. Nainė. Šiandien su Jonu, kaip sako ji pati, jie mini savo laimingą datą širdyse.

Simona su Jonu susipažino prieš 12 metų, po septynerių metų draugystės pora susituokė. Viena gražiausių svenčių mylimųjų gyvenime įvyko Žaslių Šv. Jurgio bažnyčioje. Amžinos Simonos ir Jono sąjungos liudininkais jiems svarbią dieną tapo Ieva  ir Rolandas Mackevičiai.

„Pagrindinė dovana, kurią vienas kitam įteikiame kiekvienais metais – laikas bei dėmesys“, – sako S. Nainė.

Prekės ženklo „NuNu“ įkūrėja visiškai paprasta. Jos manymu, kai yra meilė, pompastika tiesiog nereikalinga. Ir nors drauge su Jonu jie visuomet prisimena šią dieną, bet brangiomis dovanomis nesikeičia.

„Esame paprasti, kažkokių ypatingų tradicijų neturime. Smagu prisiminti vestuves, kadaise norėjome tuoktis rugsėjo 1-ąją, tačiau dėl artimųjų, datą šiek tiek pakoregavome. Iki šiol pirmąją rudens dieną apsikeičiame vienas kitam parašytais laiškais.“

Tiesa, šiandien pora to padaryti dar nespėjo, nes Jonas dirba, o Simona jaukiai įsitaisiusi namuose: „Metines švenčiame savo širdyse, tačiau vėliau laiškais tikrai apsikeisime.“

„Buvome du akmenukai, kurių kampai nuo pat pradžių nesutapo. Dešimt metų zulinomės ir jau dabar esame netoli to, kad taptume vienu dideliu nugludintu deimantu“, – sakė Jonas, kai kadaise kartu su Simona jie pozavo žurnalo „Žmonės“ viršeliui. Tada pora minėjo savo draugystės dešimtmetį. Tiesa, abu sutiko, kad nesibaigiantys darbai iš gyvenimo išstumia daug fainų dalykų, tačiau dar nelabai išmoko pasakyti „ne“.

Rugsėjo 7 dieną sueis penkeri metai, kai vienas kitam Simona ir Jonas ištarė „taip“ Dievo akivaizdoje.

Simonos ir Jono Nainio dešimties metų draugystės fotosesija (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau